Caffé MAURO Maestoso mletá káva 250 g

Kód: 1773
119 Kč 106,25 Kč bez DPH 47,60 Kč / 100 g
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Caffé MAURO MAESTOSO jekáva vyznačující se silnou a výraznou chutí vhodná především na klasického "českého turka". Jedná se o směs káv arabica a robusta, kde nad arabicou výrazně převažuje robusta až svými 90%. Výrobce Caffé MAURO se tímto produktem snaží uspokojit odběratele, kteří hledají kvalitní kávu za co nejpříznivější cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Caffé MAURO MAESTOSO jekáva vyznačující se silnou a výraznou chutí vhodná především na klasického "českého turka".

Jedná se o směs káv arabica a robusta, kde nad arabicou výrazně převažuje robusta až svými 90%. Výrobce Caffé MAURO se tímto produktem snaží uspokojit odběratele, kteří hledají kvalitní kávu za co nejpříznivější cenu.

 

MAURO CAFFÉ

Caffé Mauro je jedna z historických značek kávy na italském trhu. V roce 1949 ji v Kalábrii založil Demetria Mauro. Byl to vůbec první výrobce kávy v Itálii, který si objednal reklamu v televizi. I proto byl jeho úspěch velký a poptávka po desetiletí stoupala. V roce 1997 společnost Caffé Mauro vybudovala jednu z nejmodernějších a technicky nejvyspělejších továren v Evropě. Se značkou Caffé Mauro se můžete potkat v mnoha zemích Evropské unie a také v USA, Rusku, dokonce i v Austrálii. O její oblíbenosti v Itálii svědčí rovněž i to, že jsou jedním z významných sponzorů fotbalového klubu Juventus Turín.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Mauro Caffé
Druh: Arabica+Robusta
Forma: Mletá
Balení: 250g
Stupěň pražení: Středně intenzivní
Poměr směsi Arabika/Robusta: 10/90
Chutě: Čokoláda, Oříšek
Země původu: Střední Amerika, Indie, Afrika
Crema: 3
Hořkost: 3
Kyselost: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: