Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Caotina
Caotina
Cena
364
Kč
365
Kč
1
364
365
Na skladě
3
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
3
položek celkem
Výpis produktů
Caotina Original mléčná horká čokoláda 500g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
365 Kč
/ ks
Měrná cena:
73 Kč / 100 g
Do košíku
15503
Caotina Noir tmavá horká čokoláda 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
364 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,80 Kč / 100 g
Do košíku
15502
Caotina Blanc bílá horká čokoláda 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
365 Kč
/ ks
Měrná cena:
73 Kč / 100 g
Do košíku
15501
Ovládací prvky výpisu
3
položek celkem