Cellini Bio Fairtrade Espresso 100% Arabica zrnková káva 250g

Kód: 10007
179 Kč 159,82 Kč bez DPH 71,60 Kč / 100 g
Skladem

Aromatická a sladká, s tóny ovoce a lískových oříšků - to je Cellini Bio Fairtrade Espresso! Skvělá harmonie v každém šálku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cellini Bio Fairtrade Espresso je složena ze 100% z organických zrn kávy arabika ze Střední a Jižní Ameriky. Zaručuje sladkou a aromatickou chuť s tóny oříšků a ovoce. Všechna zrna Cellini Bio Fairtrade Espresso se zušlechťují tradičním pomalým procesem pražení v bubnu. 

Vynikající pro přípravu ve všech plně automatických kávovarech a espresso strojích.

 Pokud Vás zajímá více o certifikátech BIOFairtrade nebo Rainforest Alliance, neváhejte si přečíst naše články :)

 

Cellini Bio Fairtrade Espresso zrnková káva 250g

- zrnková káva, tradiční italské pražení

- balení 250g

- původ: Střední a Jižní Amerika

- složení: 100% Arabica

- intenzita: 9/12

 

Cellini Caffé

Filosofie:

„Kvalita na prvním místě“ je mantra vrytá do naší DNA

Chceme, aby standard Cellini
byl referencí, pokud jde o výjimečné kávy, a proto máme v Itálii avantgardní výrobní protokol. Naše techniky výběru, míchání a pomalého pražení vyvíjíme s vášní a přísností a pěstujeme kulturu kávy díky Cellini Coffee Academy. Jedinečný tým s lidmi, kteří se mohou pochlubit nejvyšší odborností v Itálii: v naší laboratoři kvality máme dva Q GRADERY !

Historie:

Roku 1946 rodina Pieri otevírá   pražírnu "Columbia" v Livornu, druhou ve městě. Přestože se stále jednalo o malý rodinný podnik, Torrefazione okamžitě pracoval s cílem nabízet kvalitní kávu a za pár let patřila káva Columbia k nejoceňovanějším v celém Toskánsku.

1973 podnik roste a otevírá novou továrnu v Livornu, která představuje přechod od klasického řemeslného pražení, postaveného v laboratorním skladu, k průmyslové a moderní továrně.

1990 Společnost expandovala akvizicí největší pražírny v Ligurii, janovského Ekaf, se značkou Eureka (vytvořenou „kávovým čarodějem“ Ugo Meraldim) a Bolognese Filicori, zrozenou v Bologni v roce 1883.

1996 Tři historické značky, „Columbia“, „Filicori“ a „Ekaf“, vůdci barového sektoru v Itálii, se spojily, aby daly život nové značce „Cellini“.

V roce 2000 se Cellini stalo synonymem pro kvalitní kávu a soutěžilo s nejznámějšími italskými značkami na mezinárodní úrovni.

V roce 2005 se zrodila nová továrna vybavená nejlepšími technologiemi na podporu zpracování kávy: vysoce inovativní italské stroje udržují tradici pomalého pražení naživu a přináší jedinečnou kávu Cellini do celého světa. 

 *čtvrtý obrázek slouží pouze jako ilustrační

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Cellini
Druh: 100% Arabica
Forma: Zrnková
Balení: 250g
Stupěň pražení: Střední
Certifikát: BIO, Fairtrade
Chutě: Čokoláda, Oříšek
Země původu: Střední Amerika, Jižní Amerika
Crema: 2
Hořkost: 1
Kyselost: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: