Cellini Caffe Crema Fino 100% Arabica zrnková káva 1kg

Kód: 10004
499 Kč 445,54 Kč bez DPH 49,90 Kč / 100 g
dlouhodobě nedostupné
Položka byla vyprodána…

E85559EE-CEDB-4D91-804D-6BC1293E1AE0

Detailní informace

Detailní popis produktu

fino-2

Představte si šálek kávy, který není jen nápojem, ale cestou do samotného srdce italské kávové tradice. Cellini Caffè Crema Fino 100% Arabica je mistrovským dílem, které v sobě ukrývá esenci nejjemnějších Arabica zrn, pečlivě vybraných z panenských výšin Latinské Ameriky. Každé zrnko je upraženo s umem a láskou, aby se uvolnila jeho skrytá paleta chutí - od hlubokého karamelu až po jemný květinový nádech, vše propojené v dokonalém souladu. Tento 1000g balíček je více než káva, je to umělecké dílo, které vám umožní zažít každý den jako výjimečný okamžik plný požitku a elegance.
 

Cellini Caffe Crema Fino 100% Arabica 1kg zrnková káva

- zrnková káva, tradiční italské pražení

- balení 1000g

- původ: Střední  a Jižní Amerika

- složení: 100% Arabica

 

puvod-kavy-stredni-amerika-jizni-amerika

Cellini Caffé

Filosofie:

„Kvalita na prvním místě“ je mantra vrytá do naší DNA

Chceme, aby standard Cellini
byl referencí, pokud jde o výjimečné kávy, a proto máme v Itálii avantgardní výrobní protokol. Naše techniky výběru, míchání a pomalého pražení vyvíjíme s vášní a přísností a pěstujeme kulturu kávy díky Cellini Coffee Academy. Jedinečný tým s lidmi, kteří se mohou pochlubit nejvyšší odborností v Itálii: v naší laboratoři kvality máme dva Q GRADERY !

Historie:

Roku 1946 rodina Pieri otevírá   pražírnu "Columbia" v Livornu, druhou ve městě. Přestože se stále jednalo o malý rodinný podnik, Torrefazione okamžitě pracoval s cílem nabízet kvalitní kávu a za pár let patřila káva Columbia k nejoceňovanějším v celém Toskánsku.

1973 podnik roste a otevírá novou továrnu v Livornu, která představuje přechod od klasického řemeslného pražení, postaveného v laboratorním skladu, k průmyslové a moderní továrně.

1990 Společnost expandovala akvizicí největší pražírny v Ligurii, janovského Ekaf, se značkou Eureka (vytvořenou „kávovým čarodějem“ Ugo Meraldim) a Bolognese Filicori, zrozenou v Bologni v roce 1883.

family gucci

1996 Tři historické značky, „Columbia“, „Filicori“ a „Ekaf“, vůdci barového sektoru v Itálii, se spojily, aby daly život nové značce „Cellini“.

V roce 2000 se Cellini stalo synonymem pro kvalitní kávu a soutěžilo s nejznámějšími italskými značkami na mezinárodní úrovni.

V roce 2005 se zrodila nová továrna vybavená nejlepšími technologiemi na podporu zpracování kávy: vysoce inovativní italské stroje udržují tradici pomalého pražení naživu a přináší jedinečnou kávu Cellini do celého světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Cellini
Druh: 100% Arabica
Forma: Zrnková
Balení: 1kg
Stupěň pražení: Střední
Chutě: Sladká, Ovoce, Květiny
Země původu: Střední Amerika, Jižní Amerika
Crema: 2
Hořkost: 1
Kyselost: 2
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 13.2.2024
Byla mi doporučena, těším se na ni.
5
P Avatar autora | 29.1.2024
Tak sem dal order na tom mojekafe.cz, na ten Cellini Caffe Crema Fino, 100% Arabica, 1kg kávu, a musím říct, it's awesome. Ten website je mega user-friendly, našel sem to, co sem needed, easy peasy. Ten Cellini Caffe, to je jako real deal, pure Arabica, fancy stuff. Když sem měl nejaký questions, customer service byla super helpful, odpovedeli hned a všechno mi explained. A když mi to dorazilo, bylo to super fast, a kava voněla amazing, even přes ten packaging. Absolutely, mojekafe.cz je top spot pro kávu, especially když hledáte něco jako ten Cellini. Definitely budu zase checkovat, až budu chtit další batch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: