Cellini kapsle pro Nespresso® Espresso Melodico 10ks

Kód: 1758
49 Kč 43,75 Kč bez DPH 44,55 Kč / 100 g
Skladem

Směs 100% kávy Arabica, ve které se jemná chuť středoamerické Arabiky mísí s jemnou kyselinkou Kolumbie pro posílení harmonie na patře s příjemnými tóny kakaa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs 100% kávy Arabica, ve které se jemná chuť středoamerické Arabiky mísí s jemnou kyselinkou Kolumbie pro posílení harmonie na patře s příjemnými tóny kakaa.

 

Cellini kapsle Espresso Melodico 10ks

- pomalé pražení

- mletá káva v kapslích

- balení 10 kapslí po 5g

- složení: 100% Arabika

- intenzita: 9/12 

 

Kávové kapsle jsou vhodné pro všechny stroje systému Nespresso®

 

Cellini Caffé

Filosofie:

„Kvalita na prvním místě“ je mantra vrytá do naší DNA

Chceme, aby standard Cellini
byl referencí, pokud jde o výjimečné kávy, a proto máme v Itálii avantgardní výrobní protokol. Naše techniky výběru, míchání a pomalého pražení vyvíjíme s vášní a přísností a pěstujeme kulturu kávy díky Cellini Coffee Academy. Jedinečný tým s lidmi, kteří se mohou pochlubit nejvyšší odborností v Itálii: v naší laboratoři kvality máme dva Q GRADERY !

Historie:

Roku 1946 rodina Pieri otevírá   pražírnu "Columbia" v Livornu, druhou ve městě. Přestože se stále jednalo o malý rodinný podnik, Torrefazione okamžitě pracoval s cílem nabízet kvalitní kávu a za pár let patřila káva Columbia k nejoceňovanějším v celém Toskánsku.

1973 podnik roste a otevírá novou továrnu v Livornu, která představuje přechod od klasického řemeslného pražení, postaveného v laboratorním skladu, k průmyslové a moderní továrně.

1990 Společnost expandovala akvizicí největší pražírny v Ligurii, janovského Ekaf, se značkou Eureka (vytvořenou „kávovým čarodějem“ Ugo Meraldim) a Bolognese Filicori, zrozenou v Bologni v roce 1883.

1996 Tři historické značky, „Columbia“, „Filicori“ a „Ekaf“, vůdci barového sektoru v Itálii, se spojily, aby daly život nové značce „Cellini“.

V roce 2000 se Cellini stalo synonymem pro kvalitní kávu a soutěžilo s nejznámějšími italskými značkami na mezinárodní úrovni.

V roce 2005 se zrodila nová továrna vybavená nejlepšími technologiemi na podporu zpracování kávy: vysoce inovativní italské stroje udržují tradici pomalého pražení naživu a přináší jedinečnou kávu Cellini do celého světa. 

 *třetí obrázek slouží pouze jako ilustrační

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Cellini
Druh: 100% Arabica
Forma: Kapsle pro Nespresso®
Balení: 10ks
Stupěň pražení: Střední
Chutě: Čokoláda, Ovoce, Květiny
Země původu: Střední Amerika, Kolumbie
Crema: 1
Hořkost: 2
Kyselost: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: