Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Julius Meinl
Julius Meinl
Cena
305
Kč
642
Kč
1
305
642
Na skladě
5
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
7
položek celkem
Výpis produktů
321 Kč
–4 %
Julius Meinl Präsident zrnková káva 500g
305 Kč
/ ks
Měrná cena:
61 Kč / 100 g
Do košíku
44101
Julius Meinl Premium Caffé Crema zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
625 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
44104
Julius Meinl Premium Espresso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
642 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,20 Kč / 100 g
Do košíku
1713
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Julius Meinl Caffé Crema Intenso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
569 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,90 Kč / 100 g
Detail
44106
Julius Meinl Präsident mletá káva 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
311 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,20 Kč / 100 g
Do košíku
44201
Julius Meinl Präsident zrnková káva 1 kg
577 Kč
/ ks
Měrná cena:
115,40 Kč / 100 g
Detail
90148
Ovládací prvky výpisu
7
položek celkem