Lucaffé Caffé dell Ospite E.S.E. pod 15 ks

Kód: 1827
119 Kč 106,25 Kč bez DPH 7,93 Kč / 1 ks
Skladem

Caffé dell Ospite E.S.E. pody 15ks od Lucaffé je originální směs kávových zrn z Indie. Jedinečná směs 20% Arabiky a 80% Robusty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná směs 20% Arabiky a 80% Robusty Vás skvěle nastartuje do nového dne. Nezaměnitelně příjemná chuť Arabiky a Robusty.

Směs se vyznačuje vysokým obsahem kofeinu kvůli vysokému podílu Robusty. Caffé dell ‘Ospite patří mezi jednu z nejžádanějších káv od značky Lucaffé - zkuste ji i Vy!

 

Lucaffé Caffé dell ‘Ospite E.S.E. pody 15 ks 

- mletá káva v biologicky plně rozložitelném filtračním papíru

- množství v balení: 15ks

- složení: 20% ARABICA + 80% ROBUSTA

 

Lucaffé

Toužíte po pravé Itálii ve vašem šálku kávy? Právě takový dojem ve vás touží zanechat italská pražírna Lucaffé. Její příběh se začal psát v roce 1996, kdy novou značku založil Gian Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie. Venturelli byl ze svého kávového byznysu natolik nadšený, že z něj během několika let dokázal vybudovat mezinárodní značku, po které s oblibou sahají kávoholici ve všech koutech světa.

Společnost Lucaffé si na přípravě výjimečné kávy dává výrazně záležet. Sám Gian Luca Venturelli se stará o výběr a zisk kávových zrn. Sám ochutnává vzorky, které se dostanou do společnosti, a často cestuje přímo na kávové plantáže a věnuje svůj čas jejich pracovníkům.

Velký důraz společnost klade i na převoz kávy, o který se stará ve všech krocích. Jak sám říká, exkluzivní kávu Jamaica Blue mountain převáží v malých dřevěných barelech, aby zaručila uchování nezaměnitelného aroma. Kávové směsi pražírny Lucaffé jsou výsledkem dlouholetého vášnivého výzkumu pana Venturelliho. Na své si u Lucaffé přijde každý milovník kávy.

Pomalý způsob pražení zaručuje minimum hořkých chutí

Lucaffé praží všechny své kávy podle typického italského způsobu pražení. Praží se pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Káva tak získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Díky pomalému pražení se množství hořkých chutí a látek v kávě snižuje na minimum. Konzumace kávy Lucaffé potěší zejména ty, kdo mívají po pití kávy podrážděný žaludek.

  *třetí obrázek slouží pouze jako ilustrační   

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Lucaffé
Druh: Arabica+Robusta
Forma: Pody
Balení: 15ks
Stupěň pražení: Střední
Poměr směsi Arabika/Robusta: 20/80
Chutě: Čokoláda
Země původu: Indie
Crema: 3
Hořkost: 3
Kyselost: 1
Průměr: 44mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: