Lucaffé Exquisit 1kg zrnková káva

Kód: 2340
599 Kč 534,82 Kč bez DPH 59,90 Kč / 100 g
Skladem

Lucaffé Exquisit je směs zrn 90 % Arabica a 10 % Robusta, nabízející intenzivní chuť a plné tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lucaffé Exquisit je směs zrn 90 % Arabica a 10 % Robusta, nabízející intenzivní chuť a plné tělo. Tato směs je vytvořena z výběrových odrůd Arabica a pečlivě zpracované Robusty. Je ideální pro ty, kteří hledají netradiční kávu. Milovníci kávy ocení její exkluzivitu a specifickou chuť, která má náznaky kakaa a čokolády. Navíc je doplněna hustou cremou, což z ní činí skvělý zážitek pro milovníky kávy.

Lucaffé Exquisit zrnková káva 1 kg

- zrnková káva, střední stupeň pražení dle originální receptury

- balení 1000g

- složení: 90% ARABICA + 10% ROBUSTA

 

Lucaffé

Toužíte po pravé Itálii ve vašem šálku kávy? Právě takový dojem ve vás touží zanechat italská pražírna Lucaffé. Její příběh se začal psát v roce 1996, kdy novou značku založil Gian Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie. Venturelli byl ze svého kávového byznysu natolik nadšený, že z něj během několika let dokázal vybudovat mezinárodní značku, po které s oblibou sahají kávoholici ve všech koutech světa.

Společnost Lucaffé si na přípravě výjimečné kávy dává výrazně záležet. Sám Gian Luca Venturelli se stará o výběr a zisk kávových zrn. Sám ochutnává vzorky, které se dostanou do společnosti, a často cestuje přímo na kávové plantáže a věnuje svůj čas jejich pracovníkům.

Velký důraz společnost klade i na převoz kávy, o který se stará ve všech krocích. Jak sám říká, exkluzivní kávu Jamaica Blue mountain převáží v malých dřevěných barelech, aby zaručila uchování nezaměnitelného aroma. Kávové směsi pražírny Lucaffé jsou výsledkem dlouholetého vášnivého výzkumu pana Venturelliho. Na své si u Lucaffé přijde každý milovník kávy.

Pomalý způsob pražení zaručuje minimum hořkých chutí

Lucaffé praží všechny své kávy podle typického italského způsobu pražení. Praží se pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Káva tak získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Díky pomalému pražení se množství hořkých chutí a látek v kávě snižuje na minimum. Konzumace kávy Lucaffé potěší zejména ty, kdo mívají po pití kávy podrážděný žaludek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Lucaffé
Druh: Arabica+Robusta
Forma: Zrnková
Balení: 1kg
Stupěň pražení: Střední
Poměr směsi Arabika/Robusta: 90/10
Chutě: Čokoláda, Kakao
Země původu: Střední Amerika, Jižní Amerika, Jihovýchodní Asie
Crema: 3
Hořkost: 1
Kyselost: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: