Lucaffé Lucacao čokoláda v prášku 30g

Kód: 2184
15 Kč 13,39 Kč bez DPH 50 Kč / 100 g
Skladem

Vysoce kvalitní italská horká čokoláda v sáčku 30g. Ochutnejte mléčnou horkou čokoládu, kterou si můžete připravit podle vlastní chuti buď s horkým mlékem nebo vodou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní italská horká čokoláda v sáčku 30g. Ochutnejte mléčnou horkou čokoládu, kterou si můžete připravit podle vlastní chuti buď s horkým mlékem nebo vodou.

Nejlahodnější je, když je připravena pomocí parní trysky kávovaru.

Lucaffé Lucacao - jedna porce čokolády

- horká čokoláda v prášku

- hmotnost 30g

- vyrobeno v Itálii

Návod na přípravu:

Pro zaručení lahodné jemnosti doporučujeme čokoládu připravovat s mlékem.

Můžeme připravit pomocí parní trysky na kávovaru viz obal plechovky nebo v hrnci na sporáku.

 Postup:

Do hrnce nalijeme 120ml mléka, které pomalu prohřejeme. Do horkého mléka vsypeme 30g čokolády v prášku a vyšleháme metličkou, dokud nebude mít čokoláda požadovanou texturu.

Lucaffé

Toužíte po pravé Itálii ve vašem šálku kávy? Právě takový dojem ve vás touží zanechat italská pražírna Lucaffé. Její příběh se začal psát v roce 1996, kdy novou značku založil Gian Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie. Venturelli byl ze svého kávového byznysu natolik nadšený, že z něj během několika let dokázal vybudovat mezinárodní značku, po které s oblibou sahají kávoholici ve všech koutech světa.

Společnost Lucaffé si na přípravě výjimečné kávy dává výrazně záležet. Sám Gian Luca Venturelli se stará o výběr a zisk kávových zrn. Sám ochutnává vzorky, které se dostanou do společnosti, a často cestuje přímo na kávové plantáže a věnuje svůj čas jejich pracovníkům.

Velký důraz společnost klade i na převoz kávy, o který se stará ve všech krocích. Jak sám říká, exkluzivní kávu Jamaica Blue mountain převáží v malých dřevěných barelech, aby zaručila uchování nezaměnitelného aroma. Kávové směsi pražírny Lucaffé jsou výsledkem dlouholetého vášnivého výzkumu pana Venturelliho. Na své si u Lucaffé přijde každý milovník kávy.

Pomalý způsob pražení zaručuje minimum hořkých chutí

Lucaffé praží všechny své kávy podle typického italského způsobu pražení. Praží se pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Káva tak získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Díky pomalému pražení se množství hořkých chutí a látek v kávě snižuje na minimum. Konzumace kávy Lucaffé potěší zejména ty, kdo mívají po pití kávy podrážděný žaludek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horká čokoláda
Výrobce: Lucaffé
Druh: Mléčná
Forma: Porcovaný
Balení: 30g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: