Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Passalacqua
Passalacqua
Cena
329
Kč
989
Kč
1
329
989
Na skladě
5
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
6
položek celkem
Výpis produktů
1 039 Kč
–4 %
Passalacqua Harem zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
989 Kč
/ ks
Měrná cena:
98,90 Kč / 100 g
Do košíku
45101
Passalacqua Mexico zrnková káva 1kg
849 Kč
/ ks
Měrná cena:
84,90 Kč / 100 g
Do košíku
45103
Passalacqua Cremador 70% arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
45104
Passalacqua Gold Vulcan zrnková káva 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
369 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,74 Kč / 1 g
Detail
2886
Passalacqua Black Vulcan zrnková káva 500 g
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 g
Do košíku
2885
Passalacqua Mehari zrnková káva 1 kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2884
Ovládací prvky výpisu
6
položek celkem