Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
100% Arabica Cellini
100% Arabica Cellini
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
106
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
89
Výrobce
GANUCI
5
Rioba
9
Lavazza
14
Mauro Caffé
7
illy
15
New York Caffé
2
Paraná Caffé
0
Pellini
3
DeLonghi
0
Julius Meinl
1
Passalacqua
2
Vergnano
1
Kimbo
5
Mokarico
0
Dallmayr
3
Lucaffé
15
La Borsa
0
Izzo
1
Saccaria
1
Epos
3
Mokaflor
3
Alunni caffé
0
mauro
0
Karoma
0
Segafredo
4
L'OR
2
Tchibo
4
CHICCO D'ORO
6
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
153
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
75
Mletá
14
Kapsle pro Nespresso®
10
Pody
6
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
45
700g
2
500g
4
250g
38
50ks
0
25ks
2
20ks
1
11ks
4
10ks
5
15ks
1
150ks
3
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
12
Střední
74
Středně intenzivní
8
Tmavé
5
Střední intenzivní
0
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
0
85/15
0
80/20
0
70/30
0
65/35
0
60/40
0
55/45
0
50/50
0
40/60
0
20/80
0
10/90
0
25/75
0
30/70
0
Certifikát
Rainforest Alliance
6
BIO
5
Fairtrade
1
Chutě
Sladká
51
Čokoláda
43
Ovoce
59
Oříšek
30
Květiny
41
Perník
0
Karamel
13
Mandle
2
Koření
2
Lískový oříšek
3
Hořká čokoláda
4
Cukrová třtina
0
Tropické ovoce
2
Jasmín
1
Med
3
Citrus
7
Cereálie
2
Toastový chléb
1
Kakao
1
Tabák
0
Dřevo
0
Vanilka
0
Černý pepř
0
Hřebíček
0
Mléčná čokoláda
2
Rozinky
1
Sušené ovoce
2
Sušenky
1
Toastovaný chléb
0
Skořice
0
Slad
1
Vlašský ořech
0
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
0
Pražené arašídy
0
Kouř
0
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
0
Smetana
1
Muškátový oříšek
0
Javorový sirup
0
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
63
Jižní Amerika
68
Jihovýchodní Asie
4
Brazílie
30
Indie
7
Kostarika
9
Afrika
6
Indonésie
1
Honduras
9
Guatemala
9
Kolumbie
16
Salvador
2
Keňa
0
Peru
8
Etiopie
2
Nová Guinea
1
Thajsko
0
Mexiko
0
Jamajka
5
Uganda
0
Vietnam
0
Nikaragua
1
El Salvador
0
Asie
0
Jižní Afrika
0
Jáva
0
Kongo
0
Crema
2
68
3
17
1
16
Hořkost
1
66
2
34
3
2
Kyselost
2
54
1
19
3
31
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
106
Výpis produktů
Caffé MOKAFLOR - FARM - Brasile 1Kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
729 Kč
/ ks
Do košíku
3538
675 Kč
–9 %
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
12112
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Delicato 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90111
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3873
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
40604
Caffé MOKAFLOR Black zrnková káva 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
1791
illy Decaf zrnková káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11206
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1779
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
895 Kč
/ ks
Měrná cena:
89,50 Kč / 100 g
Do košíku
40802
Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Do košíku
406041
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
217 Kč
/ ks
Měrná cena:
86,80 Kč / 100 g
Do košíku
406040
Lavazza Lungo Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12302
illy Classico Moka mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2672
805 Kč
–8 %
Lavazza Tierra Selection zrnková káva 1kg
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
12205
249 Kč
–32 %
PE Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
167 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,80 Kč / 100 g
Do košíku
777501
119 Kč
–10 %
illy Classico mletá káva 125 g
107 Kč
/ ks
Do košíku
3535
Caffé MOKAFLOR Black 1kg zrnková káva
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
1665
Lavazza Tierra Colombia 100 % Arabica 1 kg
809 Kč
/ ks
Do košíku
3804
illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2157
Lucaffé Blucaffé 250g Zrnková káva
439 Kč
/ ks
Měrná cena:
175,60 Kč / 100 g
Do košíku
1845
225 Kč
–20 %
illy Arabica Selection Nicaragua zrnková káva 250 g
180 Kč
/ ks
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
2155
illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1995
illy 250g BRAZIL Cerrado Mineiro zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2663
illy Intenso zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2159
Pellini Gran Aroma N.3 zrnková káva 1kg
100% ARABICA
535 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,50 Kč / 100 g
Do košíku
43107
Lucaffé Decaffeinato ESE pod 150 ks
1 470 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Do košíku
2638
Caffé Mauro 100% Arabica kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90128
GANUCI Perfetto 100% Arabica zrnková káva – balení 10 kg (10× 1 kg)
5 520 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,20 Kč / 100 g
Do košíku
2851-10KG
Kimbo Top Selection 100 % Arabika zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3828
Epos Zeus zrnková káva 250g
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
94 Kč / 100 g
Do košíku
49502
Dallmayr Classic mletá káva 500g
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
49 Kč / 100 g
Do košíku
46303
L'OR Espresso Forza zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3693
Lavazza Espresso Italiano Classico 100 % Arabica mletá káva 250 g
189 Kč
/ ks
Do košíku
3672
Epos Zeus mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
49503
Epos Zeus zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
49501
Lucaffé Blucaffé E.S.E. pod 150 ks
1 949 Kč
/ ks
Měrná cena:
12,99 Kč / 1 ks
Do košíku
2636
Tchibo Professional Caffé Crema 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3732
L'OR Brazil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3735
3 + 1
249 Kč
–4 %
GANUCI 404 100% Peru Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
2920
589 Kč
–1 %
Segafredo Single Origin Peru zrnková káva 1 kg
579 Kč
/ ks
Do košíku
3867
Tchibo Barista Caffé Crema zrnková káva 1 kg
589 Kč
/ ks
Do košíku
3786
illy Classico zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
2158
625 Kč
–5 %
Vergnano Espresso Decaffeinato Bezkofeinová zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
589 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Detail
90120
509 Kč
–1 %
Segafredo Caffé Crema Collezione zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Detail
3777
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 150 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 320 Kč
/ ks
Detail
2569
CHICCO D'ORO Caffé Indonesia Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Detail
3699
Rioba kapsle pro Nespresso® Costa Rica 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
77 Kč
/ ks
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Detail
90118
Lucaffé Lucapsule - kapsle pro Nespresso® 22ks
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
231 Kč
/ ks
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Detail
1647
Ovládací prvky výpisu
Načíst 10 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
106
položek celkem
Nahoru