Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
100% Arabica Cellini
100% Arabica Cellini
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
106
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
89
Výrobce
GANUCI
5
Rioba
9
Lavazza
14
Mauro Caffé
7
illy
15
New York Caffé
2
Paraná Caffé
0
Pellini
3
DeLonghi
0
Julius Meinl
1
Passalacqua
2
Vergnano
1
Kimbo
5
Mokarico
0
Dallmayr
3
Lucaffé
15
La Borsa
0
Izzo
1
Saccaria
1
Epos
3
Mokaflor
3
Alunni caffé
0
mauro
0
Karoma
0
Segafredo
4
L'OR
2
Tchibo
4
CHICCO D'ORO
6
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
153
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
75
Mletá
14
Kapsle pro Nespresso®
10
Pody
6
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
45
700g
2
500g
4
250g
38
50ks
0
25ks
2
20ks
1
11ks
4
10ks
5
15ks
1
150ks
3
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
12
Střední
74
Středně intenzivní
8
Tmavé
5
Střední intenzivní
0
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
0
85/15
0
80/20
0
70/30
0
65/35
0
60/40
0
55/45
0
50/50
0
40/60
0
20/80
0
10/90
0
25/75
0
30/70
0
Certifikát
Rainforest Alliance
6
BIO
5
Fairtrade
1
Chutě
Sladká
51
Čokoláda
43
Ovoce
59
Oříšek
30
Květiny
41
Perník
0
Karamel
13
Mandle
2
Koření
2
Lískový oříšek
3
Hořká čokoláda
4
Cukrová třtina
0
Tropické ovoce
2
Jasmín
1
Med
3
Citrus
7
Cereálie
2
Toastový chléb
1
Kakao
1
Tabák
0
Dřevo
0
Vanilka
0
Černý pepř
0
Hřebíček
0
Mléčná čokoláda
2
Rozinky
1
Sušené ovoce
2
Sušenky
1
Toastovaný chléb
0
Skořice
0
Slad
1
Vlašský ořech
0
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
0
Pražené arašídy
0
Kouř
0
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
0
Smetana
1
Muškátový oříšek
0
Javorový sirup
0
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
63
Jižní Amerika
68
Jihovýchodní Asie
4
Brazílie
30
Indie
7
Kostarika
9
Afrika
6
Indonésie
1
Honduras
9
Guatemala
9
Kolumbie
16
Salvador
2
Keňa
0
Peru
8
Etiopie
2
Nová Guinea
1
Thajsko
0
Mexiko
0
Jamajka
5
Uganda
0
Vietnam
0
Nikaragua
1
El Salvador
0
Asie
0
Jižní Afrika
0
Jáva
0
Kongo
0
Crema
2
68
3
17
1
16
Hořkost
1
66
2
34
3
2
Kyselost
2
54
1
19
3
31
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
106
Výpis produktů
Lavazza Tierra Bio-Organic Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
109 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,09 Kč / 100 g
Detail
90142
Dallmayr Classic zrnková káva 500g
248 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,60 Kč / 100 g
Detail
46305
illy Arabica Selection Brasile zrnková káva 250 g
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
82 Kč / 100 g
Detail
1998
illy Classico Filter mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
2671
illy Decaf mletá káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
90130
illy Arabica Selection Guatemala zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
1992
299 Kč
–16 %
Lucaffé Decaffeinato 250g Zrnková káva
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Detail
1848
Lucaffé Decaffeinato 700g Zrnková káva
567 Kč
/ ks
Detail
3526
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 25 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
11,96 Kč / 1 ks
Detail
2841
Lucaffé Nocciola ESE pod 25 ks
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
13,16 Kč / 1 ks
Detail
2840
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
106
položek celkem
Nahoru