Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
3kg Cellini
3kg Cellini
, Strana 6
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
278
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
237
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
18
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
154
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
220
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
171
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
41
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
147
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
64
Indie
46
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
137
1
20
Hořkost
1
96
2
130
3
47
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
278
Výpis produktů
Lavazza Caffe Crema Gustoso zrnková káva 1 kg
585 Kč
/ ks
Detail
3903
Kimbo Premium zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Detail
60104
Pellini Aroma Oro zrnková káva 1 kg
569 Kč
/ ks
Detail
3852
Rioba Caffe Crema Classico zrnková káva 1kg
549 Kč
/ ks
Měrná cena:
54,90 Kč / 100 g
Detail
90146
Passalacqua Gold Vulcan zrnková káva 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
369 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,74 Kč / 1 g
Detail
2886
Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1kg
488 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,80 Kč / 100 g
Detail
47101
Kimbo Pompei zrnková káva 1 kg
449 Kč
/ ks
Detail
3660
Lucaffé Lucapsule - kapsle pro Nespresso® 22ks
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
231 Kč
/ ks
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Detail
1647
625 Kč
–5 %
Vergnano Espresso Decaffeinato Bezkofeinová zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
589 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Detail
90120
Lucaffé Nocciola ESE pod 25 ks
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
13,16 Kč / 1 ks
Detail
2840
429 Kč
–2 %
Segafredo Espresso Casa zrnková káva 1 kg
419 Kč
/ ks
Detail
3753
610 Kč
–6 %
Lavazza Caffé Crema Classico zrnková káva 1kg
569 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,90 Kč / 100 g
Detail
12104
Lucaffé Classic E.S.E. pod 150 ks
1 188 Kč
/ ks
Měrná cena:
7,92 Kč / 1 ks
Detail
2199
Julius Meinl Präsident zrnková káva 1 kg
577 Kč
/ ks
Měrná cena:
115,40 Kč / 100 g
Detail
90148
Kimbo Prestige zrnková káva 1kg
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Detail
60105
CHICCO D'ORO Caffé Indonesia Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Detail
3699
Dallmayr Classic zrnková káva 500g
248 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,60 Kč / 100 g
Detail
46305
Dallmayr Home Barista Espresso Intenso zrnková káva 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
447 Kč
/ ks
Detail
3636
Pellini La Crema Del Caffe Gusto Oro zrnková káva 1 kg
379 Kč
/ ks
Detail
3849
555 Kč
–6 %
Pellini Aroma Oro Gusto Intenso 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
519 Kč
/ ks
Měrná cena:
51,90 Kč / 100 g
Detail
43101
Mauro Caffé De Luxe zrnková káva 250g
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
86 Kč / 100 g
Do košíku
406020
Lucaffé Decaffeinato 700g Zrnková káva
567 Kč
/ ks
Detail
3526
Julius Meinl Caffé Crema Intenso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
569 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,90 Kč / 100 g
Detail
44106
Lavazza Tierra Bio-Organic Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
109 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,09 Kč / 100 g
Detail
90142
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Intenso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Detail
90110
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 25 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
11,96 Kč / 1 ks
Detail
2841
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 150 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 320 Kč
/ ks
Detail
2569
illy Classico zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
2158
illy Classico Filter mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
2671
illy Arabica Selection Guatemala zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
1992
299 Kč
–16 %
Lucaffé Decaffeinato 250g Zrnková káva
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Detail
1848
illy Arabica Selection Brasile zrnková káva 250 g
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
82 Kč / 100 g
Detail
1998
illy Decaf mletá káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
90130
Lucaffé Caffé dell Ospite E.S.E. pod 150 ks
1 177 Kč
/ ks
Měrná cena:
7,85 Kč / 1 ks
Detail
1925
Lucaffé Crema Caffé 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
359 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,80 Kč / 100 g
Detail
1836
Lucaffé Mamma Lucia E.S.E. pod 150 ks
1 036 Kč
/ ks
Měrná cena:
6,91 Kč / 1 ks
Detail
2337
Pellini Espresso Bar Cremoso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
519 Kč
/ ks
Měrná cena:
51,90 Kč / 100 g
Detail
43105
Rioba kapsle pro Nespresso® Costa Rica 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
77 Kč
/ ks
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Detail
90118
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 6.
1
6
278
položek celkem
Nahoru