Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
3kg Cellini
3kg Cellini
, Strana 5
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
278
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
237
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
18
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
154
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
220
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
171
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
41
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
147
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
64
Indie
46
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
137
1
20
Hořkost
1
96
2
130
3
47
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
278
Výpis produktů
CHICCO D'ORO Caffé India Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3702
Mokarico Mokarico zrnková káva 1kg
765 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,50 Kč / 100 g
Do košíku
61110
Tchibo Fair Choice Caffe Crema zrnková káva 1 kg
464 Kč
/ ks
Do košíku
3738
illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1995
459 Kč
–2 %
Segafredo Caffé Crema Classico zrnková káva 1 kg
449 Kč
/ ks
Do košíku
3747
illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2157
Tchibo Exclusive Medium Roast zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3810
Lavazza Qualita Rossa Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
99 Kč
/ ks
Do košíku
2547
Kimbo Limited Edition zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3827
Caffé Mauro 100% Arabica kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90128
Tchibo Barista Caffé Crema Colombia zrnková káva 1 kg
619 Kč
/ ks
Do košíku
3780
Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Do košíku
406041
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Decaffeinato 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
89 Kč
/ ks
Měrná cena:
80,91 Kč / 100 g
Do košíku
90113
CHICCO D'ORO Caffé Honduras Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3701
New York Caffé XXXX zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3602
Izzo Silver mletá káva 250g
265 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Do košíku
20303
Karoma Intenso 20% Arabika E.S.E. pody 50ks
329 Kč
/ ks
Do košíku
3493
illy Classico Moka mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2672
Lucaffé Decaffeinato ESE pod 150 ks
1 470 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Do košíku
2638
illy 250g BRAZIL Cerrado Mineiro zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2663
Mauro Caffé De Luxe mletá káva 250g
237 Kč
/ ks
Měrná cena:
94,80 Kč / 100 g
Do košíku
406021
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
40604
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Delicato 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90111
Lucaffé Pulcinella E.S.E. pod 25 ks
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,56 Kč / 1 ks
Do košíku
2839
Epos Zeus zrnková káva 250g
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
94 Kč / 100 g
Do košíku
49502
249 Kč
–32 %
PE Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
167 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,80 Kč / 100 g
Do košíku
777501
Alunni caffé Luigina Arabica 1kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
686 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,60 Kč / 100 g
Do košíku
1734
Caffé Mauro Avvolgente kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90131
Epos Hermes mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
252 Kč
/ ks
Měrná cena:
100,80 Kč / 100 g
Do košíku
49506
Kimbo Gran Gourmet zrnková káva 1 kg
549 Kč
/ ks
Do košíku
3687
Caffé MAURO Supreme zrnková káva 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
647 Kč
/ ks
Do košíku
2587
illy Arabica Selection Costa Rica zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2156
Paraná caffé 80% Dolce Sweet 1 Kg zrnková káva
685 Kč
/ ks
Do košíku
2791
Tchibo Barista Caffé Crema zrnková káva 1 kg
589 Kč
/ ks
Do košíku
3786
Dallmayr Classic mletá káva 500g
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
49 Kč / 100 g
Do košíku
46303
Epos Ares zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
649 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,90 Kč / 100 g
Do košíku
49507
L'OR Brazil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3735
509 Kč
–1 %
Pellini Crema Superiore zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3630
Epos Zeus mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
49503
Caffé MAURO - Amantea, pody, 50 ks
Caffé Mauro Amantea E.S.E. pody (50 ks) | MOJEKAFE
455 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,10 Kč / 1 ks
Do košíku
3587
Epos Ares zrnková káva 250g
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
91,60 Kč / 100 g
Do košíku
49508
3 + 1
249 Kč
–4 %
GANUCI 404 100% Peru Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
2920
Kimbo Top Selection 100 % Arabika zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3828
Lavazza Super Gusto zrnková káva 1 kg
647 Kč
/ ks
Do košíku
3963
Lucaffé Blucaffé 250g Zrnková káva
439 Kč
/ ks
Měrná cena:
175,60 Kč / 100 g
Do košíku
1845
Lucaffé Colombia ESE pod 150 ks
1 451 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Do košíku
2637
Tchibo Professional Caffé Crema 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3732
487 Kč
–9 %
Původní Rioba Gold 80% Arabica zrnková káva 1kg
Rioba Gold | Perfetto
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
439 Kč
/ ks
Měrná cena:
43,90 Kč / 100 g
Detail
90149
Ovládací prvky výpisu
Načíst 38 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 6.
1
5
6
278
položek celkem
Nahoru