Cellini Espresso Crema e Aroma 80% Arabica zrnková káva 500g

Kód: 90124
255 Kč 227,68 Kč bez DPH 25,50 Kč / 100 g
Skladem

Cellini Espresso Crema e Aroma. graf

Detailní informace

Detailní popis produktu

 1749-4

Představte si šálek kávy, který je nejen symbolem kvality, ale i vášně - to je Cellini Espresso Crema e Aroma. Tato zrnková káva, která se pyšní tradičním italským pomalým pražením, vzniká z pečlivě vybraných zrn pocházejících ze Střední a Jižní Ameriky, což zaručuje bohaté a vyvážené chuťové profily s tóny karamelu, hořké čokolády, vanilky a mandlí.

Směs obsahuje 80% Arabica a 20% Robusta, což kávě dodává silné aroma a intenzivní chuť pro přípravu espressa s bohatou a trvalou cremou, které je perfektní jak samo o sobě, tak ve spojení s mlékem​​.

coffeebenasinhand2

 Od roku 1946, kdy rodina Pieri otevřela první pražírnu si udržuje svou filozofii "kvalita na prvním místě" dodnescož je patrné v jejich avantgardním výrobním protokolu a vzdělávání v rámci Cellini Coffee Academy. Tato dedikace kvalitě znamená, že každé zrnko prochází procesem, který byl vyvinut s vášní a přísností, aby vám přinesl nejlepší možný šálek kávy.

 

 Tato káva je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prožít pravý italský kávový zážitek z pohodlí svého domova.

 1749_cellini-crema-e-aroma-italska-zrnkova-kava-1kg-80-arabica-latte 

 Cellini Espresso Crema e Aroma

- zrnková káva, tradiční italské pražení

- balení 500g

- původ: Střední a Jižní Amerika

- složení: 80% Arabica 20% Robusta

 

 

 

Původ: Plantáže Střední a Jižní Ameriky

puvod-kavy-stredni-amerika-jizni-amerika

Cellini Caffé

Filosofie:

„Kvalita na prvním místě“ je mantra vrytá do naší DNA

Chceme, aby standard Cellini
byl referencí, pokud jde o výjimečné kávy, a proto máme v Itálii avantgardní výrobní protokol. Naše techniky výběru, míchání a pomalého pražení vyvíjíme s vášní a přísností a pěstujeme kulturu kávy díky Cellini Coffee Academy. Jedinečný tým s lidmi, kteří se mohou pochlubit nejvyšší odborností v Itálii: v naší laboratoři kvality máme dva Q GRADERY !

Historie:

Roku 1946 rodina Pieri otevírá   pražírnu "Columbia" v Livornu, druhou ve městě. Přestože se stále jednalo o malý rodinný podnik, Torrefazione okamžitě pracoval s cílem nabízet kvalitní kávu a za pár let patřila káva Columbia k nejoceňovanějším v celém Toskánsku.

1973 podnik roste a otevírá novou továrnu v Livornu, která představuje přechod od klasického řemeslného pražení, postaveného v laboratorním skladu, k průmyslové a moderní továrně.

family gucci

1990 Společnost expandovala akvizicí největší pražírny v Ligurii, janovského Ekaf, se značkou Eureka (vytvořenou „kávovým čarodějem“ Ugo Meraldim) a Bolognese Filicori, zrozenou v Bologni v roce 1883.

1996 Tři historické značky, „Columbia“, „Filicori“ a „Ekaf“, vůdci barového sektoru v Itálii, se spojily, aby daly život nové značce „Cellini“.

V roce 2000 se Cellini stalo synonymem pro kvalitní kávu a soutěžilo s nejznámějšími italskými značkami na mezinárodní úrovni.

V roce 2005 se zrodila nová továrna vybavená nejlepšími technologiemi na podporu zpracování kávy: vysoce inovativní italské stroje udržují tradici pomalého pražení naživu a přináší jedinečnou kávu Cellini do celého světa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Cellini
Druh: Arabica+Robusta
Forma: Zrnková
Balení: 500g
Stupěň pražení: Střední
Poměr směsi Arabika/Robusta: 80/20
Chutě: Sladká, Čokoláda, Oříšek, Karamel, Mandle
Země původu: Střední Amerika, Jižní Amerika
Crema: 2, 3
Hořkost: 1, 2
Kyselost: 2, 1
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.3.2024
+ Chutná a kvalitní káva.

Doporučuji.
5
Avatar autora | 22.1.2024
Vynikající káva!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: