Danesi Caffé Doppio zrnková káva 1kg

Kód: 40301
889 Kč 793,75 Kč bez DPH 88,90 Kč / 100 g
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Danesi Doppio představuje špičkovou tradici ve zpracování a přípravě kávy. Pro tuto směs 100% Arabiky jsou použity převážně brazilské kávové boby té nejvyšší jakosti, které jsou zpracovány speciálně suchou metodou. Směs je doplněna přídavky vybraných druhů káv z Keni a Střední Ameriky zpracovávaných naopak mokrou cestou k dosažení optimálních chuťových vlastností použité kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Danesi Doppio představuje špičkovou tradici ve zpracování a přípravě kávy. Pro tuto směs 100% Arabiky jsou použity převážně brazilské kávové boby té nejvyšší jakosti, které jsou zpracovány speciálně suchou metodou. Směs je doplněna přídavky vybraných druhů káv z Keni a Střední Ameriky zpracovávaných naopak mokrou cestou k dosažení optimálních chuťových vlastností použité kávy. To, jak probíhá míchaní jednotlivých druhů zelených káv a jaká je metoda jejich pražení, je tajemstvím společnosti Danesi.

Káva Danesi Doppio vás překvapí především svou plnou a jednoznačnou chutí s nízkým obsahem kyselosti. Má dokonalou cremu, která na vašem jemném a sladkém esspresu vydrží překvapivě dlouho.

 

DANESI CAFFÉ Doppio 100% Arabica 1 kg

- zrnková káva pražená dle originální receptury

- balení 1000g

- složení: skvěle vyvážená směs 100% ARABICA

- země původu: Brazílie, Keňa a Střední Amerika

 

DANESI CAFFÉ

Historie římské kávy Danesi Caff? sahá až do roku 1905. Tehdy byl její zakladatel Alfredo Danesi jedním z prvních, kdo šířili kulturu a konzumaci tradičního espressa. Ze začátku se věnoval pouze pražení a prodeji kávy, netrvalo ale dlouho a italský obchodník otevřel i síť kaváren s názvem Nencini e Danesi.

TRADIČNÍ ZPRACOVÁNÍ A PRECIZNÍ PŘÍSTUP

V roce 1933 převzal společnost Alfredův syn Giovanni a zasadil se o její růst a úspěšný prodej, na který dohlíží dodnes. Pod jeho vedením společnost Danesi Caff? expandovala za hranice Itálie a dostala se do domácností milovníků kávy ve více než 60 zemích světa.

Synové Alfredo a Roberto, kteří se Danesi Caff? ujali po boku svého otce v roce 1990, pokračovali v tradičním postupu, kterému dali průmyslovější a modernější kabát. Důraz na tradice zpracování kávy a špičkovou kvalitu jsou důležitými pilíři římské pražírny.

DANESI ŠÍŘÍ KVALITU A LÁSKU KE KÁVĚ

Čtvrtá generace, jež se přidala k vedení společnosti, je plně ženského složení a přispívá k rozvoji společnosti. Danesi Caff? se stále zaměřuje na tradiční přístup v souladu s moderními trendy a s ohledem na budoucí výzvy. Už od svého založení se společnost snaží propagovat kvalitu kávy a kulturu pití tradičního italského espressa po celém světě. Vysoká kvalita značky Danesi Caff? vynesla společnost několikrát do časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocené kávy světa.

*třetí obrázek slouží pouze jako ilustrační

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Danesi
Druh: 100% Arabica
Forma: Zrnková
Balení: 1kg
Stupěň pražení: Tmavé
Chutě: Sladká, Čokoláda
Země původu: Střední Amerika, Brazílie, Afrika, Keňa
Crema: 2
Hořkost: 1
Kyselost: 2
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: