Danesi Caffé Gold zrnková káva 1kg

Kód: 40306
739 Kč 659,82 Kč bez DPH 73,90 Kč / 100 g
Skladem

Caffé Danesi Gold Quality se prezentuje jako silná intenzivní káva s výraznou cremou a příjemně nasládlou chutí. Je tvořena z 90%  Arabicou a z 10% RobustouDanesi Caffé představuje špičkovou tradici ve zpracování a přípravě kávy. Díky její vysoké kvalitě a skvělé chuti se vždy objevuje v časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocenými kávami světa. V její chuti naleznete příchutě marcipánu, mandlí, a jemný ovocný nádech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Caffé Danesi Gold Quality se prezentuje jako silná intenzivní káva s výraznou cremou a příjemně nasládlou chutí.

Je tvořena z 90%  Arabicou a z 10% Robustou.

Danesi Caffé představuje špičkovou tradici ve zpracování a přípravě kávy. Díky její vysoké kvalitě a skvělé chuti se vždy objevuje v časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocenými kávami světa. V její chuti naleznete příchutě marcipánu, mandlí, a jemný ovocný nádech.

Silná a intenzivní káva je ideální pro ranní espresso, které Vás naladí na celý den. Na chuť této kávy nezapomenete a budete se těšit na další šálek.

Překvapí Vás především svou plnou a jednoznačnou chutí s nízkým obsahem kyselosti. Má dokonalou cremu, která na vašem jemném a sladkém esspresu vydrží překvapivě dlouho. 

 

DANESI CAFFÉ Gold Quality 1 kg

- zrnková káva pražená dle originální receptury

- balení 1000g

- složení: skvěle vyvážená směs 90% ARABICA 10% ROBUSTA

 

DANESI CAFFÉ

Historie římské kávy Danesi Caff? sahá až do roku 1905. Tehdy byl její zakladatel Alfredo Danesi jedním z prvních, kdo šířili kulturu a konzumaci tradičního espressa. Ze začátku se věnoval pouze pražení a prodeji kávy, netrvalo ale dlouho a italský obchodník otevřel i síť kaváren s názvem Nencini e Danesi.

TRADIČNÍ ZPRACOVÁNÍ A PRECIZNÍ PŘÍSTUP

V roce 1933 převzal společnost Alfredův syn Giovanni a zasadil se o její růst a úspěšný prodej, na který dohlíží dodnes. Pod jeho vedením společnost Danesi Caff? expandovala za hranice Itálie a dostala se do domácností milovníků kávy ve více než 60 zemích světa.

Synové Alfredo a Roberto, kteří se Danesi Caff? ujali po boku svého otce v roce 1990, pokračovali v tradičním postupu, kterému dali průmyslovější a modernější kabát. Důraz na tradice zpracování kávy a špičkovou kvalitu jsou důležitými pilíři římské pražírny.

DANESI ŠÍŘÍ KVALITU A LÁSKU KE KÁVĚ

Čtvrtá generace, jež se přidala k vedení společnosti, je plně ženského složení a přispívá k rozvoji společnosti. Danesi Caff? se stále zaměřuje na tradiční přístup v souladu s moderními trendy a s ohledem na budoucí výzvy. Už od svého založení se společnost snaží propagovat kvalitu kávy a kulturu pití tradičního italského espressa po celém světě. Vysoká kvalita značky Danesi Caff? vynesla společnost několikrát do časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocené kávy světa.

*třetí obrázek slouží pouze jako ilustrační

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Danesi
Druh: Arabica+Robusta
Forma: Zrnková
Balení: 1kg
Stupěň pražení: Střední
Poměr směsi Arabika/Robusta: 90/10
Chutě: Sladká, Ovoce, Oříšek
Země původu: Střední Amerika, Indie, Afrika
Crema: 3
Hořkost: 2
Kyselost: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: