EALDWIN English Breakfast 40g (20 sáčků, černý čaj)

Kód: 2313
69 Kč 61,61 Kč bez DPH
Skladem

Klasický důkaz čisté elegance – čistý černý čaj, který se vynikající chutí a hlubokou aromatičností stává pravým symbolem tradičního čajového umění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ealdwin English Breakfest

Složení: čistý černý čaj

Výrobce: Empire Teas (PVT) LTD.

Hmotnost: 40 g

Země původu: Sri Lanka

Skladovat v suchu a chladu.


Klasický důkaz čisté elegance – čistý černý čaj, který se vynikající chutí a hlubokou aromatičností stává pravým symbolem tradičního čajového umění. Tento jednoduchý, avšak zároveň výjimečný nápoj vás zve na nezaměnitelný zážitek. Každý doušek se stává cestou do světa kvalitního čaje, kde můžete vnímat jeho plnost, jemnou hořkost a bohatou historii. Uvolněte se s tímto černým čajem, který vám nabízí nejčistší chuť a jedinečný okamžik klidu ve vašem dni.

Ealdwin je luxusní dárková značka, která se specializuje na nabídku čaje jako dárku pro všechny příležitosti. Naším cílem je vytvářet dárky, které jsou promyšlené a smysluplné. Čaj Ealdwin pochází z etických zdrojů a neustále pracuje na budování udržitelné společnosti s větším nasazením. Snažíme se minimalizovat naši uhlíkovou stopu a podporovat postupy šetrné k životnímu prostředí. Ve společnosti Ealdwin věříme, že čaj je dar přírody, a naším posláním je přinášet tento dar všem s dokonalostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: Ealdwin
Druh: Černý
Forma: Porcovaný
Balení: 20ks
Certifikát: Rainforest Alliance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: