EALDWIN Jablko & Broskev 40g (20 sáčků, černý čaj)

Kód: 2319
69 Kč 61,61 Kč bez DPH
Skladem

Lahodná rovnováha – černý čaj s osvěžující příchutí jablek a sladkou esencí broskví, která spojuje v jedinečnou harmonii ovocné tóny s hloubkou čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ealdwin Apple & Peach

Složení: černý čaj, příchuť jablka a broskve

Výrobce: Empire Teas (PVT) LTD.

Hmotnost: 40 g

Země původu: Sri Lanka

Skladovat v suchu a chladu.


Lahodná rovnováha – černý čaj s osvěžující příchutí jablek a sladkou esencí broskví, která spojuje v jedinečnou harmonii ovocné tóny s hloubkou čaje. Tento neodolatelný nápoj propojuje sílu černého čaje s radostnými chutěmi jablek a slunečné broskve, vytvářející nápoj plný osvěžení a slasti. Každý doušek vás zve na procházku v ovocném sadu, kde se mísí chuťové tóny letního ovoce s energií černého čaje. Užijte si tuto zářivou chuťovou kombinaci, která vám umožní zakusit sladkou symfonii jablek a broskví v každém doušku.

Ealdwin je luxusní dárková značka, která se specializuje na nabídku čaje jako dárku pro všechny příležitosti. Naším cílem je vytvářet dárky, které jsou promyšlené a smysluplné. Čaj Ealdwin pochází z etických zdrojů a neustále pracuje na budování udržitelné společnosti s větším nasazením. Snažíme se minimalizovat naši uhlíkovou stopu a podporovat postupy šetrné k životnímu prostředí. Ve společnosti Ealdwin věříme, že čaj je dar přírody, a naším posláním je přinášet tento dar všem s dokonalostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: Ealdwin
Druh: Černý, Ovocný, Černý + ovoce
Forma: Porcovaný
Balení: 20ks
Certifikát: Rainforest Alliance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: