Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
106
položek celkem
Cena
79
Kč
5731
Kč
1
79
5731
Na skladě
91
Výrobce
GANUCI
6
Rioba
9
Lavazza
13
Mauro Caffé
11
illy
2
New York Caffé
4
Paraná Caffé
1
Pellini
3
DeLonghi
0
Julius Meinl
4
Passalacqua
3
Vergnano
4
Kimbo
9
Mokarico
1
Dallmayr
4
Lucaffé
13
La Borsa
2
Izzo
2
Saccaria
5
Epos
3
Mokaflor
2
Alunni caffé
1
mauro
0
Karoma
0
Segafredo
1
L'OR
0
Tchibo
1
CHICCO D'ORO
2
Druh
100% Arabica
51
Arabica+Robusta
55
Bezkofeinová
7
100% Robusta
0
Forma
Zrnková
80
Mletá
15
Kapsle pro Nespresso®
8
Pody
3
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
63
700g
1
500g
5
250g
26
50ks
0
25ks
1
20ks
1
11ks
5
10ks
2
15ks
1
150ks
1
125g
0
Stupěň pražení
Světlé
12
Střední
69
Středně intenzivní
16
Tmavé
9
Střední intenzivní
0
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
8
85/15
1
80/20
24
70/30
8
65/35
1
60/40
4
55/45
0
50/50
2
40/60
1
20/80
1
10/90
0
25/75
1
30/70
0
Certifikát
Rainforest Alliance
2
BIO
3
Fairtrade
1
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
78
Jižní Amerika
79
Jihovýchodní Asie
24
Brazílie
28
Indie
20
Kostarika
8
Afrika
12
Indonésie
4
Honduras
8
Guatemala
11
Kolumbie
10
Salvador
2
Keňa
0
Peru
5
Etiopie
1
Nová Guinea
0
Thajsko
1
Mexiko
0
Jamajka
4
Uganda
2
Vietnam
0
Nikaragua
0
El Salvador
0
Asie
2
Jižní Afrika
0
Jáva
2
Kongo
0
Crema
2
55
3
39
1
14
Hořkost
1
47
2
55
3
7
Kyselost
2
52
1
35
3
19
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
106
Výpis produktů
Julius Meinl Präsident zrnková káva 1 kg
577 Kč
/ ks
Měrná cena:
115,40 Kč / 100 g
Detail
90148
Kimbo Prestige zrnková káva 1kg
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Detail
60105
Dallmayr Classic zrnková káva 500g
248 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,60 Kč / 100 g
Detail
46305
Mauro Caffé De Luxe zrnková káva 250g
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
86 Kč / 100 g
Detail
406020
Lucaffé Decaffeinato 700g Zrnková káva
567 Kč
/ ks
Detail
3526
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Intenso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Detail
90110
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 25 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
11,96 Kč / 1 ks
Detail
2841
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 150 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 320 Kč
/ ks
Detail
2569
299 Kč
–16 %
Lucaffé Decaffeinato 250g Zrnková káva
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Detail
1848
illy Decaf mletá káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
90130
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
106
položek celkem
Nahoru