Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
106
položek celkem
Cena
79
Kč
5731
Kč
1
79
5731
Na skladě
91
Výrobce
GANUCI
6
Rioba
9
Lavazza
13
Mauro Caffé
11
illy
2
New York Caffé
4
Paraná Caffé
1
Pellini
3
DeLonghi
0
Julius Meinl
4
Passalacqua
3
Vergnano
4
Kimbo
9
Mokarico
1
Dallmayr
4
Lucaffé
13
La Borsa
2
Izzo
2
Saccaria
5
Epos
3
Mokaflor
2
Alunni caffé
1
mauro
0
Karoma
0
Segafredo
1
L'OR
0
Tchibo
1
CHICCO D'ORO
2
Druh
100% Arabica
51
Arabica+Robusta
55
Bezkofeinová
7
100% Robusta
0
Forma
Zrnková
80
Mletá
15
Kapsle pro Nespresso®
8
Pody
3
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
63
700g
1
500g
5
250g
26
50ks
0
25ks
1
20ks
1
11ks
5
10ks
2
15ks
1
150ks
1
125g
0
Stupěň pražení
Světlé
12
Střední
69
Středně intenzivní
16
Tmavé
9
Střední intenzivní
0
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
8
85/15
1
80/20
24
70/30
8
65/35
1
60/40
4
55/45
0
50/50
2
40/60
1
20/80
1
10/90
0
25/75
1
30/70
0
Certifikát
Rainforest Alliance
2
BIO
3
Fairtrade
1
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
78
Jižní Amerika
79
Jihovýchodní Asie
24
Brazílie
28
Indie
20
Kostarika
8
Afrika
12
Indonésie
4
Honduras
8
Guatemala
11
Kolumbie
10
Salvador
2
Keňa
0
Peru
5
Etiopie
1
Nová Guinea
0
Thajsko
1
Mexiko
0
Jamajka
4
Uganda
2
Vietnam
0
Nikaragua
0
El Salvador
0
Asie
2
Jižní Afrika
0
Jáva
2
Kongo
0
Crema
2
55
3
39
1
14
Hořkost
1
47
2
55
3
7
Kyselost
2
52
1
35
3
19
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
106
Výpis produktů
Caffé MOKAFLOR Black 1kg zrnková káva
657 Kč
/ ks
Měrná cena:
65,70 Kč / 100 g
Do košíku
1665
Lavazza Lungo Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12302
Lavazza Gran Riserva zrnková káva 1 kg
757 Kč
/ ks
Do košíku
3879
Lucaffé Classic mletá káva 250g
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
82 Kč / 100 g
Do košíku
44504
Julius Meinl Präsident mletá káva 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
311 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,20 Kč / 100 g
Do košíku
44201
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1779
Lucaffé Classic zrnková káva 250g
219 Kč
/ ks
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
44508
Lucaffé Classic zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
607 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,70 Kč / 100 g
Do košíku
44503
Lavazza Espresso Italiano Classico 100 % Arabica mletá káva 250 g
189 Kč
/ ks
Do košíku
3672
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Armonioso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90114
Lucaffé Mr.Exclusive zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
103,60 Kč / 100 g
Do košíku
44505
Passalacqua Cremador 70% arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
45104
Kimbo Aroma Gold 100% Arabica zrnková káva 1kg
515 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,52 Kč / 1 g
Do košíku
2574
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
217 Kč
/ ks
Měrná cena:
86,80 Kč / 100 g
Do košíku
406040
Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg
565 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,50 Kč / 100 g
Do košíku
47102
Izzo Silver zrnková káva 1kg
630 Kč
/ ks
Měrná cena:
63 Kč / 100 g
Do košíku
20305
Caffé MOKAFLOR Black zrnková káva 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
1791
Pellini Gran Aroma N.3 zrnková káva 1kg
100% ARABICA
535 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,50 Kč / 100 g
Do košíku
43107
729 Kč
–8 %
Lavazza Top Class zrnková káva 1kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
12201
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Lavazza Pronto Crema Grande Aroma zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3876
Epos Hermes zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
49505
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Cremoso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90115
Lucaffé Piccolo Dolce 1kg zrnková káva
779 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,90 Kč / 100 g
Do košíku
2343
Tchibo Exclusive Good Mood zrnková káva 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3771
Caffé MAURO Decaffeinato mletá káva 250 g
189 Kč
/ ks
Do košíku
2580
CHICCO D'ORO Caffé Peru Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3700
457 Kč
–2 %
Segafredo Caffé Crema Gustoso zrnková káva 1 kg
447 Kč
/ ks
Do košíku
3750
CHICCO D'ORO Caffé India Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3702
Mokarico Mokarico zrnková káva 1kg
765 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,50 Kč / 100 g
Do košíku
61110
Caffé Mauro 100% Arabica kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90128
Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Do košíku
406041
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Decaffeinato 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
89 Kč
/ ks
Měrná cena:
80,91 Kč / 100 g
Do košíku
90113
New York Caffé XXXX zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3602
Izzo Silver mletá káva 250g
265 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Do košíku
20303
Mauro Caffé De Luxe mletá káva 250g
237 Kč
/ ks
Měrná cena:
94,80 Kč / 100 g
Do košíku
406021
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
655 Kč
/ ks
Měrná cena:
65,50 Kč / 100 g
Do košíku
40604
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Delicato 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90111
249 Kč
–32 %
PE Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
167 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,80 Kč / 100 g
Do košíku
777501
649 Kč
–6 %
Alunni caffé Luigina Arabica 1kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
604 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,40 Kč / 100 g
Do košíku
1734
Epos Hermes mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
252 Kč
/ ks
Měrná cena:
100,80 Kč / 100 g
Do košíku
49506
Dallmayr Classic mletá káva 500g
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
49 Kč / 100 g
Do košíku
46303
Kimbo Top Selection 100 % Arabika zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3828
Kimbo Premium zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Detail
60104
Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1kg
488 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,80 Kč / 100 g
Detail
47101
Lucaffé Lucapsule - kapsle pro Nespresso® 22ks
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
231 Kč
/ ks
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Detail
1647
625 Kč
–5 %
Vergnano Espresso Decaffeinato Bezkofeinová zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
589 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Detail
90120
Lucaffé Classic E.S.E. pod 150 ks
1 188 Kč
/ ks
Měrná cena:
7,92 Kč / 1 ks
Detail
2199
Ovládací prvky výpisu
Načíst 10 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
106
položek celkem
Nahoru