Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
99
položek celkem
Cena
79
Kč
1949
Kč
1
79
1949
Na skladě
81
Výrobce
GANUCI
0
Rioba
10
Lavazza
6
Mauro Caffé
2
illy
12
New York Caffé
2
Paraná Caffé
2
Pellini
4
DeLonghi
0
Julius Meinl
3
Passalacqua
3
Vergnano
3
Kimbo
7
Mokarico
1
Dallmayr
3
Lucaffé
18
La Borsa
1
Izzo
1
Saccaria
3
Epos
6
Mokaflor
2
Alunni caffé
1
mauro
0
Karoma
0
Segafredo
1
L'OR
1
Tchibo
4
CHICCO D'ORO
3
Druh
100% Arabica
54
Arabica+Robusta
44
Bezkofeinová
6
100% Robusta
0
Forma
Zrnková
73
Mletá
9
Kapsle pro Nespresso®
9
Pody
8
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
49
700g
1
500g
3
250g
28
50ks
0
25ks
2
20ks
1
11ks
5
10ks
3
15ks
1
150ks
5
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
11
Střední
66
Středně intenzivní
13
Tmavé
6
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
8
85/15
2
80/20
19
70/30
7
65/35
1
60/40
0
55/45
1
50/50
2
40/60
0
20/80
0
10/90
0
25/75
0
30/70
0
Certifikát
Rainforest Alliance
1
BIO
0
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
52
Čokoláda
50
Ovoce
54
Oříšek
40
Květiny
34
Perník
1
Karamel
11
Mandle
0
Koření
2
Lískový oříšek
3
Hořká čokoláda
3
Cukrová třtina
0
Tropické ovoce
1
Jasmín
1
Med
3
Citrus
4
Cereálie
1
Toastový chléb
1
Kakao
3
Tabák
0
Dřevo
0
Vanilka
4
Černý pepř
0
Hřebíček
0
Mléčná čokoláda
0
Rozinky
0
Sušené ovoce
1
Sušenky
2
Toastovaný chléb
0
Skořice
0
Slad
0
Vlašský ořech
0
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
0
Pražené arašídy
0
Kouř
0
Citrusová kůra
0
Červené ovoce
0
Pražený oříšek
0
Smetana
0
Muškátový oříšek
0
Javorový sirup
0
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
68
Jižní Amerika
64
Jihovýchodní Asie
22
Brazílie
28
Indie
19
Kostarika
6
Afrika
12
Indonésie
1
Honduras
7
Guatemala
2
Kolumbie
11
Salvador
2
Keňa
0
Peru
3
Etiopie
3
Nová Guinea
2
Thajsko
0
Mexiko
0
Jamajka
2
Uganda
0
Vietnam
0
Nikaragua
1
El Salvador
0
Asie
0
Jižní Afrika
0
Jáva
0
Kongo
0
Crema
2
66
3
29
1
5
Hořkost
1
46
2
50
3
4
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
99
Výpis produktů
illy Arabica Selection Guatemala zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
1992
299 Kč
–16 %
Lucaffé Decaffeinato 250g Zrnková káva
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Detail
1848
illy Arabica Selection Brasile zrnková káva 250 g
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
82 Kč / 100 g
Detail
1998
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
99
položek celkem
Nahoru