Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
99
položek celkem
Cena
79
Kč
1949
Kč
1
79
1949
Na skladě
81
Výrobce
GANUCI
0
Rioba
10
Lavazza
6
Mauro Caffé
2
illy
12
New York Caffé
2
Paraná Caffé
2
Pellini
4
DeLonghi
0
Julius Meinl
3
Passalacqua
3
Vergnano
3
Kimbo
7
Mokarico
1
Dallmayr
3
Lucaffé
18
La Borsa
1
Izzo
1
Saccaria
3
Epos
6
Mokaflor
2
Alunni caffé
1
mauro
0
Karoma
0
Segafredo
1
L'OR
1
Tchibo
4
CHICCO D'ORO
3
Druh
100% Arabica
54
Arabica+Robusta
44
Bezkofeinová
6
100% Robusta
0
Forma
Zrnková
73
Mletá
9
Kapsle pro Nespresso®
9
Pody
8
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
49
700g
1
500g
3
250g
28
50ks
0
25ks
2
20ks
1
11ks
5
10ks
3
15ks
1
150ks
5
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
11
Střední
66
Středně intenzivní
13
Tmavé
6
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
8
85/15
2
80/20
19
70/30
7
65/35
1
60/40
0
55/45
1
50/50
2
40/60
0
20/80
0
10/90
0
25/75
0
30/70
0
Certifikát
Rainforest Alliance
1
BIO
0
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
52
Čokoláda
50
Ovoce
54
Oříšek
40
Květiny
34
Perník
1
Karamel
11
Mandle
0
Koření
2
Lískový oříšek
3
Hořká čokoláda
3
Cukrová třtina
0
Tropické ovoce
1
Jasmín
1
Med
3
Citrus
4
Cereálie
1
Toastový chléb
1
Kakao
3
Tabák
0
Dřevo
0
Vanilka
4
Černý pepř
0
Hřebíček
0
Mléčná čokoláda
0
Rozinky
0
Sušené ovoce
1
Sušenky
2
Toastovaný chléb
0
Skořice
0
Slad
0
Vlašský ořech
0
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
0
Pražené arašídy
0
Kouř
0
Citrusová kůra
0
Červené ovoce
0
Pražený oříšek
0
Smetana
0
Muškátový oříšek
0
Javorový sirup
0
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
68
Jižní Amerika
64
Jihovýchodní Asie
22
Brazílie
28
Indie
19
Kostarika
6
Afrika
12
Indonésie
1
Honduras
7
Guatemala
2
Kolumbie
11
Salvador
2
Keňa
0
Peru
3
Etiopie
3
Nová Guinea
2
Thajsko
0
Mexiko
0
Jamajka
2
Uganda
0
Vietnam
0
Nikaragua
1
El Salvador
0
Asie
0
Jižní Afrika
0
Jáva
0
Kongo
0
Crema
2
66
3
29
1
5
Hořkost
1
46
2
50
3
4
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
99
Výpis produktů
225 Kč
–20 %
illy Arabica Selection Nicaragua zrnková káva 250 g
180 Kč
/ ks
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
2155
119 Kč
–10 %
illy Classico mletá káva 125 g
107 Kč
/ ks
Do košíku
3535
Pellini Gran Aroma N.3 zrnková káva 1kg
100% ARABICA
535 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,50 Kč / 100 g
Do košíku
43107
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Epos Hermes zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
49505
Tchibo Exclusive Original zrnková káva 1 kg
445 Kč
/ ks
Do košíku
3807
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Cremoso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90115
illy Intenso zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2159
La Borsa Forte Arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
20103
Lucaffé Blucaffé E.S.E. pod 150 ks
1 949 Kč
/ ks
Měrná cena:
12,99 Kč / 1 ks
Do košíku
2636
CHICCO D'ORO Caffé Peru Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3700
CHICCO D'ORO Caffé India Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3702
Mokarico Mokarico zrnková káva 1kg
765 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,50 Kč / 100 g
Do košíku
61110
Tchibo Fair Choice Caffe Crema zrnková káva 1 kg
464 Kč
/ ks
Do košíku
3738
illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1995
illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2157
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Decaffeinato 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
89 Kč
/ ks
Měrná cena:
80,91 Kč / 100 g
Do košíku
90113
New York Caffé XXXX zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3602
Izzo Silver mletá káva 250g
265 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Do košíku
20303
illy Classico Moka mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2672
Lucaffé Decaffeinato ESE pod 150 ks
1 470 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Do košíku
2638
illy 250g BRAZIL Cerrado Mineiro zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2663
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Delicato 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90111
Epos Zeus zrnková káva 250g
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
94 Kč / 100 g
Do košíku
49502
Alunni caffé Luigina Arabica 1kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
686 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,60 Kč / 100 g
Do košíku
1734
Epos Hermes mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
252 Kč
/ ks
Měrná cena:
100,80 Kč / 100 g
Do košíku
49506
Kimbo Gran Gourmet zrnková káva 1 kg
549 Kč
/ ks
Do košíku
3687
illy Arabica Selection Costa Rica zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2156
Paraná caffé 80% Dolce Sweet 1 Kg zrnková káva
685 Kč
/ ks
Do košíku
2791
L'OR Brazil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3735
Epos Zeus mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
49503
Lucaffé Colombia ESE pod 150 ks
1 451 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Do košíku
2637
Tchibo Professional Caffé Crema 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3732
Kimbo Premium zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Detail
60104
Passalacqua Gold Vulcan zrnková káva 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
369 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,74 Kč / 1 g
Detail
2886
Lucaffé Lucapsule - kapsle pro Nespresso® 22ks
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
231 Kč
/ ks
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Detail
1647
625 Kč
–5 %
Vergnano Espresso Decaffeinato Bezkofeinová zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
589 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Detail
90120
Lucaffé Nocciola ESE pod 25 ks
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
13,16 Kč / 1 ks
Detail
2840
610 Kč
–6 %
Lavazza Caffé Crema Classico zrnková káva 1kg
569 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,90 Kč / 100 g
Detail
12104
Lucaffé Classic E.S.E. pod 150 ks
1 188 Kč
/ ks
Měrná cena:
7,92 Kč / 1 ks
Detail
2199
Kimbo Prestige zrnková káva 1kg
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Detail
60105
Mauro Caffé De Luxe zrnková káva 250g
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
86 Kč / 100 g
Do košíku
406020
Lucaffé Decaffeinato 700g Zrnková káva
567 Kč
/ ks
Detail
3526
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Intenso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Detail
90110
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 25 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
11,96 Kč / 1 ks
Detail
2841
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 150 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 320 Kč
/ ks
Detail
2569
illy Classico zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
2158
illy Classico Filter mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Detail
2671
Ovládací prvky výpisu
Načíst další 3
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
99
položek celkem
Nahoru