Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 4
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
277
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
236
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
17
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
153
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
219
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
177
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
170
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
40
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
146
Ovoce
104
Oříšek
98
Květiny
80
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
146
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
63
Indie
45
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
136
1
20
Hořkost
1
96
2
127
3
47
Kyselost
2
99
1
133
3
37
Položek k zobrazení:
277
Výpis produktů
illy Decaf zrnková káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11206
321 Kč
–4 %
Julius Meinl Präsident zrnková káva 500g
305 Kč
/ ks
Měrná cena:
61 Kč / 100 g
Do košíku
44101
Karoma Cremoso 50% Arabika zrnková káva 1kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2752
Tchibo Exclusive Original zrnková káva 1 kg
445 Kč
/ ks
Do košíku
3807
Tchibo Fair Choice Caffe Crema zrnková káva 1 kg
464 Kč
/ ks
Do košíku
3738
Karoma Decaffeinato - Bezkofeinová zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3957
519 Kč
–1 %
Segafredo Selezione Espresso zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3756
Izzo Silver zrnková káva 1kg
630 Kč
/ ks
Měrná cena:
63 Kč / 100 g
Do košíku
20305
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1779
Lavazza Expert Tierra BIO Organic Espresso Intenso 1 kg
687 Kč
/ ks
Do košíku
3624
Epos Ares zrnková káva 250g
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
91,60 Kč / 100 g
Do košíku
49508
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
895 Kč
/ ks
Měrná cena:
89,50 Kč / 100 g
Do košíku
40802
Paraná caffé 80% Dolce Sweet 1 Kg zrnková káva
685 Kč
/ ks
Do košíku
2791
Mokarico Mokarico zrnková káva 1kg
765 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,50 Kč / 100 g
Do košíku
61110
Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Do košíku
406041
Mokarico Columbia zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
775 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,50 Kč / 100 g
Do košíku
61120
Pellini Professional Crema Classica 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3618
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
217 Kč
/ ks
Měrná cena:
86,80 Kč / 100 g
Do košíku
406040
Kimbo Barista Intenso zrnková káva 1 kg
529 Kč
/ ks
Do košíku
3669
729 Kč
–8 %
Lavazza Top Class zrnková káva 1kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
12201
Passalacqua Cremador 70% arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
45104
Epos Ares mletá káva 250g
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
91,60 Kč / 100 g
Do košíku
90150
Epos Hermes zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
49505
Julius Meinl Präsident mletá káva 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
311 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,20 Kč / 100 g
Do košíku
44201
Lavazza Lungo Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12302
Karoma cappuccino kapsle kompatibilní se systémem Dolce Gusto 16ks
129 Kč
/ ks
Měrná cena:
8,06 Kč / 1 ks
Do košíku
3946
illy Classico Moka mletá káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2672
805 Kč
–8 %
Lavazza Tierra Selection zrnková káva 1kg
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
12205
Segafredo Caffe Crema Dolce zrnková káva 1 kg
472 Kč
/ ks
Do košíku
3858
249 Kč
–32 %
PE Mauro Caffé Centopercento mletá káva 250g
167 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,80 Kč / 100 g
Do košíku
777501
Lucaffé Pulcinella E.S.E. pod 25 ks
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,56 Kč / 1 ks
Do košíku
2839
Tchibo Black & White zrnková káva 1 kg
459 Kč
/ ks
Do košíku
3759
Lucaffé Piccolo & Dolce ESE pod 150 ks
1 469 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,79 Kč / 1 ks
Detail
2641
119 Kč
–10 %
illy Classico mletá káva 125 g
107 Kč
/ ks
Do košíku
3535
Caffé MOKAFLOR Black 1kg zrnková káva
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
1665
Kimbo DeLonghi Espresso Prestige zrnková káva 1 kg
705 Kč
/ ks
Do košíku
3681
Lavazza Tierra Colombia 100 % Arabica 1 kg
809 Kč
/ ks
Do košíku
3804
Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue zrnková káva 1 kg
626 Kč
/ ks
Do košíku
3900
illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2157
Vergnano Espresso Ricco zrnková káva 1kg
717 Kč
/ ks
Do košíku
3840
Caffé MAURO Supreme zrnková káva 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
647 Kč
/ ks
Do košíku
2587
Lucaffé Blucaffé 250g Zrnková káva
439 Kč
/ ks
Měrná cena:
175,60 Kč / 100 g
Do košíku
1845
225 Kč
–20 %
illy Arabica Selection Nicaragua zrnková káva 250 g
180 Kč
/ ks
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
2155
Izzo Silver mletá káva 250g
265 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Do košíku
20303
579 Kč
–4 %
Segafredo Selezione Organica zrnková káva 1 kg
554 Kč
/ ks
Do košíku
3768
illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1995
illy 250g BRAZIL Cerrado Mineiro zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2663
Dallmayr Home Barista zrnková káva 500 g
219 Kč
/ ks
Do košíku
3954
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 6.
1
4
6
277
položek celkem
Nahoru