Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
277
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
236
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
17
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
153
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
219
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
177
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
170
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
40
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
146
Ovoce
104
Oříšek
98
Květiny
80
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
146
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
63
Indie
45
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
136
1
20
Hořkost
1
96
2
127
3
47
Kyselost
2
99
1
133
3
37
Položek k zobrazení:
277
Výpis produktů
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Lucaffé Mr.Exclusive zrnková káva 1kg
745 Kč
/ ks
Měrná cena:
74,50 Kč / 100 g
Do košíku
44501
Lavazza Espresso Qualita Rossa mletá káva v plechovce 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
12210
illy Arabica Selection Etiopia zrnková káva 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11230
Lavazza Gusto Pieno zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,50 Kč / 100 g
Do košíku
12113
Lavazza Espresso Barista Gran Crema zrnková káva 1kg
639 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,90 Kč / 100 g
Do košíku
12105
Tchibo Aromatico Intenso zrnková káva 1 kg
389 Kč
/ ks
Do košíku
3795
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Cremoso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90115
CHICCO D'ORO Caffé 100 % Arabica zrnková káva 250 g
169 Kč
/ ks
Do košíku
3703
Lucaffé Classic mletá káva 250g
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
82 Kč / 100 g
Do košíku
44504
Tchibo Caffé Crema Vollmundig zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3720
CHICCO D'ORO Caffé Honduras Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3701
Kimbo Limited Edition zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3827
Passalacqua Black Vulcan zrnková káva 500 g
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 g
Do košíku
2885
Pellini Top mletá káva 250g
189 Kč
/ ks
Měrná cena:
75,60 Kč / 100 g
Do košíku
43201
Kimbo Intenso zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3826
Lavazza Qualita Rossa Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
99 Kč
/ ks
Do košíku
2547
CHICCO D'ORO Caffé Peru Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3700
Kimbo Aroma Gold 100% Arabica zrnková káva 1kg
515 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,52 Kč / 1 g
Do košíku
2574
769 Kč
–9 %
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12203
CHICCO D'ORO Caffé Elite zrnková káva 250 g
129 Kč
/ ks
Do košíku
3722
559 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Brasil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3762
Caffé Mauro Amabile kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90129
Caffé Mauro Classico kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90126
719 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3684
Lucaffé Classic zrnková káva 250g
219 Kč
/ ks
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
44508
Kimbo DeLonghi Espresso Gourmet zrnková káva 1 kg
684 Kč
/ ks
Do košíku
3675
Lucaffé Colombia ESE pod 150 ks
1 451 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Do košíku
2637
Karoma Intenso 10% Arabika 1Kg zrnková káva
395 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,40 Kč / 1 g
Do košíku
3488
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12204
Lavazza Qualita Oro Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
109 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,09 Kč / 100 g
Do košíku
12301
CHICCO D'ORO Caffé Tradition zrnková káva 250 g
125 Kč
/ ks
Do košíku
3721
Mauro Caffé De Luxe zrnková káva 250g
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
86 Kč / 100 g
Do košíku
406020
Lavazza Qualitá Oro mletá káva v plechovce 250g
215 Kč
/ balení
Měrná cena:
0,86 Kč / 1 g
Do košíku
3545
CHICCO D'ORO Caffé India Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3702
Saccaria Prestige zrnková káva 1kg
687 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,70 Kč / 100 g
Do košíku
49401
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Armonioso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90114
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Decaffeinato 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
89 Kč
/ ks
Měrná cena:
80,91 Kč / 100 g
Do košíku
90113
Lucaffé Piccolo Dolce 1kg zrnková káva
779 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,90 Kč / 100 g
Do košíku
2343
Caffé MOKAFLOR - FARM - Brasile 1Kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
729 Kč
/ ks
Do košíku
3538
675 Kč
–9 %
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
12112
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Delicato 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90111
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3873
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
40604
Tchibo Exclusive Good Mood zrnková káva 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3771
Caffé MOKAFLOR Black zrnková káva 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
1791
Lavazza Expert Gusto Forte zrnková káva 1 kg
469 Kč
/ ks
Do košíku
3882
Lavazza Caffé Crema Art Special Edition zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3801
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 6.
1
3
6
277
položek celkem
Nahoru