Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
Káva
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
277
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
236
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
17
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
153
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
219
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
177
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
170
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
40
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
146
Ovoce
104
Oříšek
98
Květiny
80
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
146
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
63
Indie
45
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
136
1
20
Hořkost
1
96
2
127
3
47
Kyselost
2
99
1
133
3
37
Položek k zobrazení:
277
Výpis produktů
Dallmayr Selektion Crema d´Oro Südamerika zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3648
Dallmayr Crema d´Oro Schümli zrnková káva 1kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3645
Lavazza Qualita Rossa zrnková káva 1kg
565 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,50 Kč / 100 g
Do košíku
12108
Lavazza Espresso Ristretto Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12303
Lucaffe der Pate zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3837
554 Kč
–1 %
Segafredo Selezione 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3912
Tchibo Espresso Sicilia Style zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3789
Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Do košíku
60103
Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico zrnková káva 1kg
479 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,90 Kč / 100 g
Do košíku
43104
Epos Ares zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
649 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,90 Kč / 100 g
Do košíku
49507
Epos Hermes zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
687 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,70 Kč / 100 g
Do košíku
49504
509 Kč
–1 %
Pellini Crema Superiore zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3630
Lucaffé Mr.Exclusive mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
103,60 Kč / 100 g
Do košíku
44506
Lavazza Maestro DEK (bez kofeinu) Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1934
Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg
559 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,90 Kč / 100 g
Do košíku
47103
Lavazza Classico Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12304
709 Kč
–11 %
Lavazza Qualitá Oro zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
629 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,90 Kč / 100 g
Do košíku
12206
499 Kč
–6 %
Kimbo Capri zrnková káva 1 kg
465 Kč
/ ks
Do košíku
3819
Karoma Classico 20% Arabika 1Kg zrnková káva
427 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,43 Kč / 1 g
Do košíku
3487
Dallmayr Espresso d´Oro zrnková káva 1kg
489 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,90 Kč / 100 g
Do košíku
46203
Lavazza Expert Crema & Aroma zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3633
Paraná caffé 70% Espresso 1 Kg zrnková káva
689 Kč
/ ks
Do košíku
3843
Kimbo Decaf zrnková káva 1 kg
724 Kč
/ ks
Do košíku
3654
New York Caffé XXXX zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3602
Caffé MAURO - Maestoso zrnková káva 1 kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2695
1 039 Kč
–4 %
Passalacqua Harem zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
989 Kč
/ ks
Měrná cena:
98,90 Kč / 100 g
Do košíku
45101
Karoma Harem 80% Arabika zrnková káva 1kg
559 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,56 Kč / 1 g
Do košíku
2755
Kimbo Espresso Crema Intensa zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3825
Izzo Gold zrnková káva 1kg
785 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,50 Kč / 100 g
Do košíku
20306
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Forte 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90112
Rioba Columbia zrnková káva 500g
324 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,80 Kč / 100 g
Do košíku
10310
Kimbo Barista Espresso Napoli zrnková káva 1 kg
539 Kč
/ ks
Do košíku
3666
589 Kč
–5 %
Kimbo Caffé Top Flavour zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
557 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,70 Kč / 100 g
Do košíku
60102
La Borsa Pieno Gusto zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Do košíku
20101
Epos Hermes mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
252 Kč
/ ks
Měrná cena:
100,80 Kč / 100 g
Do košíku
49506
Kimbo Amalfi zrnková káva 1 kg
504 Kč
/ ks
Do košíku
3663
Rioba BIO 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
10351
Lavazza Crema e Gusto Espresso Classico zrnková káva 1 kg
565 Kč
/ ks
Do košíku
3897
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3599
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
40605
Tchibo Exclusive Medium Roast zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3810
Mauro Caffé Premium zrnková káva 1kg
665 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,50 Kč / 100 g
Do košíku
40603
Pellini Vivace Tradizionale Crema Intensa zrnková káva 1kg
486 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,49 Kč / 1 g
Do košíku
2584
illy Arabica Selection Costa Rica zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2156
Lavazza Qualita Rossa Espresso zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3627
Saccaria 1882 Robusto zrnková káva 1kg
536 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,60 Kč / 100 g
Do košíku
49408
Lavazza Gran Riserva zrnková káva 1 kg
757 Kč
/ ks
Do košíku
3879
Lavazza Tierra Brasile zrnková káva 1 kg
799 Kč
/ ks
Do košíku
3792
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 6.
1
2
6
277
položek celkem
Nahoru