Lucaffé Espresso Crema 500g

Kód: 1833
217 Kč 193,75 Kč bez DPH 43,40 Kč / 100 g
Skladem

Pražená zrnková káva Espresso Crema představuje exkluzivní kávovou směs italské pražírny Lucaffé. Kávová zrna jsou v poměru 40% Arabika a 60% Robusta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pražená zrnková káva Espresso Crema představuje exkluzivní kávovou směs italské pražírny Lucaffé. Kávová zrna jsou v poměru 40% Arabika a 60% Robusta.

Káva má pronikavou vůni hořké čokolády. Vyznačuje se znamenitou cremou a vyšším obsahem kofeinu kvůli převažující Robustě.

 

Lucaffé Espresso Crema zrnková káva 500g

- zrnková káva, střední stupeň pražení dle originální receptury

- balení 500g

- složení: 40% ARABICA + 60% ROBUSTA

 

Lucaffé

Toužíte po pravé Itálii ve vašem šálku kávy? Právě takový dojem ve vás touží zanechat italská pražírna Lucaffé. Její příběh se začal psát v roce 1996, kdy novou značku založil Gian Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie. Venturelli byl ze svého kávového byznysu natolik nadšený, že z něj během několika let dokázal vybudovat mezinárodní značku, po které s oblibou sahají kávoholici ve všech koutech světa.

Společnost Lucaffé si na přípravě výjimečné kávy dává výrazně záležet. Sám Gian Luca Venturelli se stará o výběr a zisk kávových zrn. Sám ochutnává vzorky, které se dostanou do společnosti, a často cestuje přímo na kávové plantáže a věnuje svůj čas jejich pracovníkům.

Velký důraz společnost klade i na převoz kávy, o který se stará ve všech krocích. Jak sám říká, exkluzivní kávu Jamaica Blue mountain převáží v malých dřevěných barelech, aby zaručila uchování nezaměnitelného aroma. Kávové směsi pražírny Lucaffé jsou výsledkem dlouholetého vášnivého výzkumu pana Venturelliho. Na své si u Lucaffé přijde každý milovník kávy.

Pomalý způsob pražení zaručuje minimum hořkých chutí

Lucaffé praží všechny své kávy podle typického italského způsobu pražení. Praží se pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Káva tak získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Díky pomalému pražení se množství hořkých chutí a látek v kávě snižuje na minimum. Konzumace kávy Lucaffé potěší zejména ty, kdo mívají po pití kávy podrážděný žaludek.

 

  *třetí obrázek slouží pouze jako ilustrační   

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Výrobce: Lucaffé
Druh: Arabica+Robusta
Forma: Zrnková
Balení: 500g
Stupěň pražení: Střední
Poměr směsi Arabika/Robusta: 40/60
Chutě: Čokoláda, Oříšek
Země původu: Střední Amerika, Jižní Amerika, Jihovýchodní Asie
Crema: 3
Hořkost: 2
Kyselost: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: