Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
18ks
18ks
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
278
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
238
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
18
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
154
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
220
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
171
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
41
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
147
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
64
Indie
46
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
137
1
20
Hořkost
1
96
2
130
3
47
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
278
Výpis produktů
Pellini Vivace Tradizionale Crema Intensa zrnková káva 1kg
486 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,49 Kč / 1 g
Do košíku
2584
Lavazza Expert Tierra BIO Organic Espresso Intenso 1 kg
687 Kč
/ ks
Do košíku
3624
Lucaffé Blucaffé 250g mletá káva
439 Kč
/ ks
Měrná cena:
175,60 Kč / 100 g
Do košíku
2190
Kimbo Barista Espresso Napoli zrnková káva 1 kg
539 Kč
/ ks
Do košíku
3666
Karoma cappuccino kapsle kompatibilní se systémem Dolce Gusto 16ks
129 Kč
/ ks
Měrná cena:
8,06 Kč / 1 ks
Do košíku
3946
Lavazza Espresso Qualita Rossa mletá káva v plechovce 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
12210
667 Kč
–4 %
Pellini Top zrnková káva 1kg
ORIGINALE 100% ARABICA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
639 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,90 Kč / 100 g
Do košíku
43103
Pellini Professional Crema Classica 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3618
Caffé MAURO - Maestoso zrnková káva 1 kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2695
Lavazza Espresso Barista Gran Crema zrnková káva 1kg
639 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,90 Kč / 100 g
Do košíku
12105
Tchibo Espresso Sicilia Style zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3789
Kimbo DeLonghi Espresso Prestige zrnková káva 1 kg
705 Kč
/ ks
Do košíku
3681
Segafredo Caffe Crema Dolce zrnková káva 1 kg
472 Kč
/ ks
Do košíku
3858
Lavazza Qualitá Oro mletá káva 250g
185 Kč
/ ks
Měrná cena:
74 Kč / 100 g
Do košíku
12209
Lucaffé Mr.Exclusive mletá káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
103,60 Kč / 100 g
Do košíku
44506
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3599
Saccaria 1882 Deciso zrnková káva 1kg
537 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,70 Kč / 100 g
Do košíku
49406
Lavazza Espresso Qualita Rossa mletá káva 250g
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,60 Kč / 100 g
Do košíku
90141
Lavazza Expert Gusto Forte zrnková káva 1 kg
469 Kč
/ ks
Do košíku
3882
719 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3684
Lavazza Qualita Rossa Espresso zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3627
Tchibo Caffé Crema Vollmundig zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3720
Lavazza Tierra Colombia 100 % Arabica 1 kg
809 Kč
/ ks
Do košíku
3804
Julius Meinl Premium Espresso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
642 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,20 Kč / 100 g
Do košíku
1713
Lavazza Qualita Rossa zrnková káva 1kg
565 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,50 Kč / 100 g
Do košíku
12108
Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico zrnková káva 1kg
479 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,90 Kč / 100 g
Do košíku
43104
Lucaffé Exquisit 1kg zrnková káva
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
2340
589 Kč
–5 %
Kimbo Caffé Top Flavour zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
557 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,70 Kč / 100 g
Do košíku
60102
Dallmayr Espresso d´Oro zrnková káva 1kg
489 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,90 Kč / 100 g
Do košíku
46203
554 Kč
–1 %
Segafredo Selezione 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3912
509 Kč
–1 %
Segafredo Caffé Crema Collezione zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3777
Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Do košíku
60103
Kimbo Decaf zrnková káva 1 kg
724 Kč
/ ks
Do košíku
3654
Lavazza Espresso Ristretto Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12303
L'OR Crema Absolu Classique zrnková káva 1 kg
577 Kč
/ ks
Do košíku
3696
Lavazza Crema e Gusto Tradition zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3891
Tchibo Caffe Crema Intense zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3870
Epos Zeus zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
49501
Epos Hermes zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
687 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,70 Kč / 100 g
Do košíku
49504
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3873
589 Kč
–1 %
Segafredo Single Origin Peru zrnková káva 1 kg
579 Kč
/ ks
Do košíku
3867
675 Kč
–9 %
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
12112
Karoma Classico 20% Arabika 1Kg zrnková káva
427 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,43 Kč / 1 g
Do košíku
3487
699 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso Classic zrnková káva 1 kg
679 Kč
/ ks
Do košíku
3678
Karoma Cremoso 50% Arabika zrnková káva 1kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2752
Lavazza Espresso Aromatico zrnková káva 1 kg
595 Kč
/ ks
Do košíku
3888
Izzo Gold zrnková káva 1kg
785 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,50 Kč / 100 g
Do košíku
20306
Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue zrnková káva 1 kg
626 Kč
/ ks
Do košíku
3900
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 6.
1
2
6
278
položek celkem
Nahoru