Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
18ks
18ks
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
278
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
238
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
18
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
154
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
220
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
171
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
41
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
147
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
64
Indie
46
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
137
1
20
Hořkost
1
96
2
130
3
47
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
278
Výpis produktů
1 099 Kč
–6 %
Lucaffé Blucaffé 700g Zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 029 Kč
/ ks
Měrná cena:
147 Kč / 100 g
Do košíku
1653
Passalacqua Mexico zrnková káva 1kg
849 Kč
/ ks
Měrná cena:
84,90 Kč / 100 g
Do košíku
45103
Lavazza Espresso Barista Delicato zrnková káva 1 kg
614 Kč
/ ks
Do košíku
3885
Lavazza Gusto Pieno zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,50 Kč / 100 g
Do košíku
12113
Mauro Caffé Premium zrnková káva 1kg
665 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,50 Kč / 100 g
Do košíku
40603
Paraná caffé 70% Espresso 1 Kg zrnková káva
689 Kč
/ ks
Do košíku
3843
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
40605
Vergnano Aroma Mio Delicato zrnková káva 1 kg
475 Kč
/ ks
Do košíku
3642
La Borsa Dolce Crema zrnková káva 1kg
589 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Detail
20102
Saccaria 1882 Robusto zrnková káva 1kg
536 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,60 Kč / 100 g
Do košíku
49408
Pellini Top mletá káva 250g
189 Kč
/ ks
Měrná cena:
75,60 Kč / 100 g
Do košíku
43201
Lavazza Qualita Oro Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
109 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,09 Kč / 100 g
Do košíku
12301
769 Kč
–9 %
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12203
Lucaffé Espresso Bar zrnková káva 1kg
507 Kč
/ ks
Měrná cena:
50,70 Kč / 100 g
Do košíku
44502
Kimbo Intenso zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3826
Kimbo DeLonghi Espresso Gourmet zrnková káva 1 kg
684 Kč
/ ks
Do košíku
3675
CHICCO D'ORO Caffé 100 % Arabica zrnková káva 250 g
169 Kč
/ ks
Do košíku
3703
La Borsa Pieno Gusto zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Do košíku
20101
Karoma Harem 80% Arabika zrnková káva 1kg
559 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,56 Kč / 1 g
Do košíku
2755
Lavazza Qualitá Oro mletá káva v plechovce 250g
215 Kč
/ balení
Měrná cena:
0,86 Kč / 1 g
Do košíku
3545
Saccaria Cremacaffé zrnková káva 1kg
625 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
49403
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12204
Lavazza Expert Crema & Aroma zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3633
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Forte 11ks
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90112
Lucaffé Mr.Exclusive zrnková káva 1kg
745 Kč
/ ks
Měrná cena:
74,50 Kč / 100 g
Do košíku
44501
Karoma Intenso 10% Arabika 1Kg zrnková káva
395 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,40 Kč / 1 g
Do košíku
3488
Lavazza Caffé Crema Art Special Edition zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3801
illy Decaf zrnková káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11206
Lucaffe der Pate zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3837
Saccaria Extrafino zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
49402
Lavazza Maestro DEK (bez kofeinu) Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1934
Caffé MOKAFLOR Black 1kg zrnková káva
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
1665
Lavazza Lungo Alu kapsle pro Nespresso® 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
12302
Lavazza Gran Riserva zrnková káva 1 kg
757 Kč
/ ks
Do košíku
3879
Lucaffé Classic mletá káva 250g
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
82 Kč / 100 g
Do košíku
44504
Julius Meinl Präsident mletá káva 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
311 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,20 Kč / 100 g
Do košíku
44201
Tchibo Caffé Crema Mild zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3783
579 Kč
–4 %
Segafredo Selezione Organica zrnková káva 1 kg
554 Kč
/ ks
Do košíku
3768
559 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Brasil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3762
Caffé MOKAFLOR - FARM - Brasile 1Kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
729 Kč
/ ks
Do košíku
3538
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1779
Lucaffé Classic zrnková káva 250g
219 Kč
/ ks
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
44508
Passalacqua Mehari zrnková káva 1 kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2884
Lucaffé Classic zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
607 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,70 Kč / 100 g
Do košíku
44503
Lavazza Espresso Italiano Classico 100 % Arabica mletá káva 250 g
189 Kč
/ ks
Do košíku
3672
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Armonioso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90114
Lucaffé Piccolo & Dolce ESE pod 150 ks
1 469 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,79 Kč / 1 ks
Do košíku
2641
Lucaffé Mr.Exclusive zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
103,60 Kč / 100 g
Do košíku
44505
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 6.
1
3
6
278
položek celkem
Nahoru