Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
18ks
18ks
, Strana 4
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
278
položek celkem
Cena
77
Kč
5731
Kč
1
77
5731
Na skladě
238
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
18
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
11
DeLonghi
1
Julius Meinl
7
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
9
Lucaffé
29
La Borsa
3
Izzo
3
Saccaria
6
Epos
9
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
8
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
154
Bezkofeinová
10
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
220
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
171
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
41
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
11
BIO
7
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
147
Ovoce
104
Oříšek
99
Květiny
81
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
147
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
64
Indie
46
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
111
3
137
1
20
Hořkost
1
96
2
130
3
47
Kyselost
2
99
1
134
3
37
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
278
Výpis produktů
Lavazza Crema e Gusto Espresso Classico zrnková káva 1 kg
565 Kč
/ ks
Do košíku
3897
Passalacqua Cremador 70% arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
45104
519 Kč
–1 %
Segafredo Selezione Espresso zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3756
Lavazza Tierra Organic for Planet 1 kg
679 Kč
/ ks
Do košíku
3615
Tchibo Aromatico Intenso zrnková káva 1 kg
389 Kč
/ ks
Do košíku
3795
Kimbo Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
465 Kč
/ ks
Měrná cena:
46,50 Kč / 100 g
Do košíku
60106
Kimbo Aroma Gold 100% Arabica zrnková káva 1kg
515 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,52 Kč / 1 g
Do košíku
2574
L'OR Espresso Forza zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3693
Karoma Soave Chiaro zrnková káva 1 kg
549 Kč
/ ks
Do košíku
3960
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
217 Kč
/ ks
Měrná cena:
86,80 Kč / 100 g
Do košíku
406040
Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg
565 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,50 Kč / 100 g
Do košíku
47102
488 Kč
–5 %
Vergnano Aroma Mio Soave zrnková káva 1kg
459 Kč
/ ks
Měrná cena:
45,90 Kč / 100 g
Do košíku
2137
Tchibo Black & White zrnková káva 1 kg
459 Kč
/ ks
Do košíku
3759
Mokarico Columbia zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
775 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,50 Kč / 100 g
Do košíku
61120
Dallmayr Home Barista zrnková káva 500 g
219 Kč
/ ks
Do košíku
3954
Izzo Silver zrnková káva 1kg
630 Kč
/ ks
Měrná cena:
63 Kč / 100 g
Do košíku
20305
Caffé MOKAFLOR Black zrnková káva 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
1791
489 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Wietnam 100 % Robusta zrnková káva 1 kg
479 Kč
/ ks
Do košíku
3744
225 Kč
–20 %
illy Arabica Selection Nicaragua zrnková káva 250 g
180 Kč
/ ks
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
2155
488 Kč
–5 %
Vergnano Aroma Mio Intenso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
459 Kč
/ ks
Měrná cena:
45,90 Kč / 100 g
Do košíku
2136
Epos Ares mletá káva 250g
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
91,60 Kč / 100 g
Do košíku
90150
illy Arabica Selection Etiopia zrnková káva 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11230
119 Kč
–10 %
illy Classico mletá káva 125 g
107 Kč
/ ks
Do košíku
3535
Tchibo Professional Barista Espresso zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3741
Pellini Gran Aroma N.3 zrnková káva 1kg
100% ARABICA
535 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,50 Kč / 100 g
Do košíku
43107
729 Kč
–8 %
Lavazza Top Class zrnková káva 1kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
12201
Kimbo Barista Intenso zrnková káva 1 kg
529 Kč
/ ks
Do košíku
3669
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Lavazza Pronto Crema Grande Aroma zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3876
Epos Hermes zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
49505
Karoma Decaffeinato - Bezkofeinová zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3957
Caffé MAURO Classico mletá káva 250 g
175 Kč
/ ks
Do košíku
2783
Caffé Mauro Amabile kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90129
Caffé Mauro Classico kapsle pro Nespresso® 10 ks
100 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,91 Kč / 100 g
Do košíku
90126
Tchibo Exclusive Original zrnková káva 1 kg
445 Kč
/ ks
Do košíku
3807
Rioba kapsle pro Nespresso® Espresso Cremoso 11ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,82 Kč / 100 g
Do košíku
90115
Lucaffé Piccolo Dolce 1kg zrnková káva
779 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,90 Kč / 100 g
Do košíku
2343
Tchibo Exclusive Good Mood zrnková káva 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3771
illy Intenso zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2159
CHICCO D'ORO Caffé Tradition zrnková káva 250 g
125 Kč
/ ks
Do košíku
3721
La Borsa Forte Arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
20103
Lucaffé Blucaffé E.S.E. pod 150 ks
1 949 Kč
/ ks
Měrná cena:
12,99 Kč / 1 ks
Do košíku
2636
Paraná caffé 60% Cremoso 1 Kg zrnková káva
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2788
Passalacqua Black Vulcan zrnková káva 500 g
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 g
Do košíku
2885
Caffé MAURO Decaffeinato mletá káva 250 g
189 Kč
/ ks
Do košíku
2580
Vergnano Espresso Ricco zrnková káva 1kg
717 Kč
/ ks
Do košíku
3840
CHICCO D'ORO Caffé Peru Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3700
457 Kč
–2 %
Segafredo Caffé Crema Gustoso zrnková káva 1 kg
447 Kč
/ ks
Do košíku
3750
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 6.
1
4
6
278
položek celkem
Nahoru