Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Bristot
Bristot
, Strana 13
Káva
Matcha
Čaj
Horká čokoláda
Sladkosti a doplňky
Kávovary a další
Údržba
Šálky a hrnky
Podzim v šálku
Akční zboží
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
590
položek celkem
Cena
15
Kč
149000
Kč
1
15
149000
Na skladě
448
Výrobce
GANUCI
11
Cellini
1
Rioba
55
Lavazza
45
Mauro Caffé
19
illy
15
Caotina
3
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
12
DeLonghi
3
Julius Meinl
7
Ristora
2
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Bahia
1
Mokarico
2
Hyson
9
Dallmayr
9
Monbana
7
Lucaffé
34
La Borsa
3
Izzo
3
Pezzetti
4
Bialetti
5
Saccaria
6
Teekanne
1
Saeco
5
Ag Foods
1
Epos
9
Maxxo
7
Curtis
1
Medokomerc
2
Moretto
23
Sage
1
Pioneer
1
Mokaflor
3
Aerobie
1
Alunni caffé
1
ETA
1
Mäser
2
MOYA
11
Monin
8
Philips
3
Siemens
2
Krups
2
Jura
6
Gaggia
8
Lelit
1
LOVARÉ
19
Macap
1
Eureka
2
Puly Caff
1
HQ
3
mauro
1
ion8
4
YOKO DESIGN
3
Karoma
9
ESPRESSO PROFESSIONAL
1
UNIVERCIOK
1
TOGNANA PORCELLANE SPA
1
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
7
VAHDAM
6
Druh
100% Arabica
106
Arabica+Robusta
153
Bílá
8
Hořká
4
Mléčná
19
Zelený
10
Černý
13
Lesní plody
1
Ovocný
3
Černý + ovoce
8
Zelený + bylina
3
Zelený + ovoce
7
Černý + bylina
2
Bylinný
14
Cukr bílý
2
Čokoládky
2
Cukr třtinový
4
Sirup
15
Med
5
Citrónová šťáva
1
Smetana do kávy
3
Bonbóny
2
Sušenky
2
Bezkofeinová
10
Espresso
5
Cappuccino
10
Matcha
10
Vodní filtr
12
Odvápňovače
2
Čistící tablety
6
Moka konvičky
4
Mlýnky na kávu
4
Pákové kávovary
5
Automatické kávovary
1
těsnění+filtr pro moka konvičky
4
Káva
2
Čaj
2
Doppio
1
Latté
1
100% Robusta
4
Utěrky
1
Čistící prášek
2
Odvápňovací tablety
1
Oolong
1
Ženšenový nápoj
1
Forma
Zrnková
220
Mletá
24
Neporcovaný
23
Porcovaný
78
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Sypaný
16
Kapsle pro Dolce Gusto
2
Balení
3kg
1
1kg
188
700g
2
500g
16
250g
54
100g
12
50ks
8
30g
22
25g
4
700ml
14
500ks x 4g
4
240ks x 10g
1
240ks x 7,5g
1
200ks
2
100ks
7
100ks x 25g
1
60ks x 10g
1
50ks x 25g
1
48ks x 20g
3
48ks x 15g
1
25ks
3
20ks
3
11ks
7
10ks
11
1ks
3
50ks x 23g
1
15ks
1
150ks
7
1000ml
1
24ks
17
200g
1
350g
3
125g
1
80g
2
60g
1
Stupěň pražení
Světlé
21
Střední
170
Středně intenzivní
31
Tmavé
32
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
11
85/15
4
80/20
40
70/30
15
65/35
2
60/40
16
55/45
2
50/50
11
40/60
9
20/80
6
10/90
1
25/75
1
30/70
5
Certifikát
Rainforest Alliance
15
BIO
16
Fairtrade
2
Vegan
1
Chutě
Sladká
106
Čokoláda
146
Ovoce
104
Oříšek
98
Květiny
80
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
33
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
1
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
146
Jižní Amerika
155
Jihovýchodní Asie
58
Brazílie
63
Indie
45
Kostarika
13
Afrika
32
Indonésie
5
Honduras
14
Guatemala
15
Kolumbie
29
Salvador
3
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
7
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
10
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Hořkost
1
104
2
135
3
47
Kyselost
2
109
1
137
3
39
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
590
Výpis produktů
Lucaffé Crema Caffé 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
359 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,80 Kč / 100 g
Detail
1836
299 Kč
–16 %
Lucaffé Decaffeinato 250g Zrnková káva
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Detail
1848
Lucaffé Decaffeinato 700g Zrnková káva
567 Kč
/ ks
Detail
3526
Lucaffé Mamma Lucia E.S.E. pod 150 ks
1 036 Kč
/ ks
Měrná cena:
6,91 Kč / 1 ks
Detail
2337
Lucaffé Mr. Exclusive E.S.E. pod 25 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
11,96 Kč / 1 ks
Detail
2841
Lucaffé Nocciola ESE pod 25 ks
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
13,16 Kč / 1 ks
Detail
2840
Nádobka na kávu ø51mm
199 Kč
/ ks
Detail
2382
Nádobka na kávu ø53mm
199 Kč
/ ks
Detail
2383
Násypný kroužek pro portafilter 53mm
147 Kč
/ ks
Detail
2668
Pellini Espresso Bar Cremoso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
519 Kč
/ ks
Měrná cena:
51,90 Kč / 100 g
Detail
43105
Puly Grind čistič kávomlýnků, sáček, 15 g
54 Kč
/ ks
Detail
2478
Šálek GANUCI Cappuccino 160ml
245 Kč
/ ks
Detail
2591
Šálek Lucaffé Exquisit 1ks
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
235 Kč / 1 ks
Detail
1868
Yoko Design termo láhev 260 ml, stříbrná
469 Kč
/ ks
Měrná cena:
469 Kč / 1 ks
Detail
2909
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 13 z 13.
1
13
590
položek celkem
Nahoru