LOVARÉ Cleopatra's Night 24ks - zelený čaj

Kód: 2288
75 Kč 66,96 Kč bez DPH 3,13 Kč / 1 ks
Skladem

Zelený čaj LOVARÉ Cleopatra’s Night je osvěžující symfonií chutí a vůní, která vás zvou na cestu plnou přírodních lahůdek a smyslových potěšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelený čaj LOVARÉ Cleopatra’s Night spojuje čínský zelený dlouholistý čaj s lahodným ovocným třešně malinovým symfonickým dojmem. Čaj přináší svou charakteristickou svěžest a jemný zelený profil, zatímco maliny v podílu 5 % přidávají nápoji osvěžující sladkost s lehkou kyselinkou. Sekaný ananas a jablko, tvořící 1 % směsi, zvýrazňují ovocný rozmach s pikantními tóny. Okvětní lístky světlice barvířské, růže, chrpy polní a měsíčku lékařského dodávají nápoji nejen vizuální krásu, ale i jemnou květinovou esenci. Přírodní malinová příchuť prohlubuje a zvýrazňuje sladkost malin, vytvářející bohatou a svůdnou chuťovou paletu.

 

LOVARÉ Cleopatra's Night 24ks - zelený čaj

- porcovaný čaj v nálevových sáčcích

- hmotnost balení: 36g (24 x 1,5g)

- složení: čínský zelený dlouholistý čaj, maliny 5 %, sekaný ananas a jablko 1 %, okvětní lístky 0,5 % (světlice barvířská, růže, chrpa polní a měsíček lékařský), přírodní malinová příchuť.

 

ZNAČKA LOVARÉ

Čaje značky Lovaré představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: LOVARÉ
Druh: Zelený, Zelený + ovoce
Forma: Porcovaný
Balení: 24ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: