LOVARÉ Passion Fruit 24ks - černý čaj

Kód: 2289
75 Kč 66,96 Kč bez DPH 3,13 Kč / 1 ks
Skladem

Černý čaj LOVARÉ Passion Fruit Vás vezme na výlet do tropického sadu, kde se setkávají lahodné chutě z celého světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý čaj LOVARÉ Passion Fruit představuje dokonalou harmonii chutí a vůní, které se propojují do jedinečného čajového zážitku. Cejlonský černý dlouholistý čaj tvoří pevnou a povznášející základnu, zatímco drcený ananas a broskev v poměru 5 % přidávají osvěžující sladkost s jemným ovocným závanem. Pomerančová kůra s podílem 3 % propůjčuje nápoji svěžest a lehce pikantní tóny. Okvětní lístky světlice barvířské přinášejí vizuální kouzlo a zjemňují celkový dojem. Přírodní příchuť broskve a mučenky dokresluje tento výjimečný čajový mix sladkým a osvěžujícím charakterem, který láká k nádherným chvílím relaxace a rozkoše. Každý doušek je jako výlet do tropického sadu, kde se setkávají lahodné chutě z celého světa.

 

LOVARÉ Passion Fruit 24ks - černý čaj

- porcovaný čaj v nálevových sáčcích

- hmotnost balení: 48g (24 x 2g)

- složení: cejlonský černý dlouholistý čaj, drcený ananas a broskev 5 %, pomerančová kůra 3 %, okvětní lístky světlice barvířské 1 %, přírodní příchuť broskve a mučenky.

 

ZNAČKA LOVARÉ

Čaje značky Lovaré představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: LOVARÉ
Druh: Černý, Černý + ovoce
Forma: Porcovaný
Balení: 24ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: