LOVARÉ Wild Berry 24ks - černý čaj

Kód: 2286
75 Kč 66,96 Kč bez DPH 3,13 Kč / 1 ks
Skladem

Černý čaj LOVARÉ Wild Berry Vás unese svou sladkou chutí s lehce kyselým nádechem. Skvělé osvěžení nejen pro zimní večery!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý čaj LOVARÉ Wild Berry spojuje kvalitu cejlonského černého dlouholistého čaje s bohatým a osvěžujícím zážitkem z ovocných plodů. Čaj zaručuje silnou a bohatou chuťovou základnu, zatímco drcené plody jahod a šípků v poměru 5 % dodávají nápoji jemnou sladkost a vyváženou kyselost. Přírodní aroma lesních plodů přidává do této kombinace hlubokou a příjemně aromatickou dimenzi, která se prolíná s čajovým profilem. Výsledkem je nápoj, který spojuje sílu čaje s osvěžující sladkostí a vůní lesních plodů, přinášející nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly.

 

LOVARÉ Wild Berry 24ks - černý čaj

- porcovaný čaj v nálevových sáčcích

- hmotnost balení: 48g (24 x 2g)

- složení: cejlonský černý dlouholistý čaj, drcené plody ve stejném poměru 5 % (jahody, šípky), přírodní aroma lesních plodů.

 

ZNAČKA LOVARÉ

Čaje značky Lovaré představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: LOVARÉ
Druh: Černý, Černý + ovoce
Forma: Porcovaný
Balení: 24ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: