Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
Zrnková 3kg Cellini
Zrnková 3kg Cellini
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
219
položek celkem
Cena
125
Kč
5731
Kč
1
125
5731
Na skladě
192
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
10
Lavazza
33
Mauro Caffé
9
illy
11
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
10
DeLonghi
1
Julius Meinl
6
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
8
Lucaffé
14
La Borsa
3
Izzo
2
Saccaria
6
Epos
6
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
6
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
6
Druh
100% Arabica
75
Arabica+Robusta
128
Bezkofeinová
5
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
219
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
177
700g
2
500g
9
250g
31
50ks
0
25ks
0
20ks
0
11ks
0
10ks
0
15ks
0
150ks
0
125g
0
Stupěň pražení
Světlé
14
Střední
134
Středně intenzivní
23
Tmavé
28
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
7
85/15
3
80/20
35
70/30
12
65/35
2
60/40
12
55/45
2
50/50
10
40/60
8
20/80
4
10/90
1
25/75
0
30/70
3
Certifikát
Rainforest Alliance
10
BIO
6
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
80
Čokoláda
115
Ovoce
81
Oříšek
85
Květiny
61
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
32
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
0
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
103
Jižní Amerika
111
Jihovýchodní Asie
45
Brazílie
54
Indie
37
Kostarika
9
Afrika
29
Indonésie
4
Honduras
10
Guatemala
13
Kolumbie
24
Salvador
2
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
6
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
9
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
84
3
111
1
15
Hořkost
1
78
2
98
3
34
Kyselost
2
73
1
112
3
23
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
219
Výpis produktů
Lucaffe der Pate zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3837
554 Kč
–1 %
Segafredo Selezione 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3912
Tchibo Espresso Sicilia Style zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3789
Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Do košíku
60103
Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico zrnková káva 1kg
479 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,90 Kč / 100 g
Do košíku
43104
Epos Ares zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
649 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,90 Kč / 100 g
Do košíku
49507
Epos Hermes zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
687 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,70 Kč / 100 g
Do košíku
49504
509 Kč
–1 %
Pellini Crema Superiore zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3630
Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg
559 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,90 Kč / 100 g
Do košíku
47103
709 Kč
–11 %
Lavazza Qualitá Oro zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
629 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,90 Kč / 100 g
Do košíku
12206
499 Kč
–6 %
Kimbo Capri zrnková káva 1 kg
465 Kč
/ ks
Do košíku
3819
Karoma Classico 20% Arabika 1Kg zrnková káva
427 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,43 Kč / 1 g
Do košíku
3487
Dallmayr Espresso d´Oro zrnková káva 1kg
489 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,90 Kč / 100 g
Do košíku
46203
Lavazza Expert Crema & Aroma zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3633
Paraná caffé 70% Espresso 1 Kg zrnková káva
689 Kč
/ ks
Do košíku
3843
Kimbo Decaf zrnková káva 1 kg
724 Kč
/ ks
Do košíku
3654
New York Caffé XXXX zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3602
Caffé MAURO - Maestoso zrnková káva 1 kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2695
1 039 Kč
–4 %
Passalacqua Harem zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
989 Kč
/ ks
Měrná cena:
98,90 Kč / 100 g
Do košíku
45101
Karoma Harem 80% Arabika zrnková káva 1kg
559 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,56 Kč / 1 g
Do košíku
2755
Kimbo Espresso Crema Intensa zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3825
Izzo Gold zrnková káva 1kg
785 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,50 Kč / 100 g
Do košíku
20306
Rioba Columbia zrnková káva 500g
324 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,80 Kč / 100 g
Do košíku
10310
Kimbo Barista Espresso Napoli zrnková káva 1 kg
539 Kč
/ ks
Do košíku
3666
589 Kč
–5 %
Kimbo Caffé Top Flavour zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
557 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,70 Kč / 100 g
Do košíku
60102
La Borsa Pieno Gusto zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Do košíku
20101
Kimbo Amalfi zrnková káva 1 kg
504 Kč
/ ks
Do košíku
3663
Rioba BIO 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
10351
Lavazza Crema e Gusto Espresso Classico zrnková káva 1 kg
565 Kč
/ ks
Do košíku
3897
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 250g
265 Kč
/ ks
Do košíku
3599
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
40605
Tchibo Exclusive Medium Roast zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3810
Mauro Caffé Premium zrnková káva 1kg
665 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,50 Kč / 100 g
Do košíku
40603
Pellini Vivace Tradizionale Crema Intensa zrnková káva 1kg
486 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,49 Kč / 1 g
Do košíku
2584
illy Arabica Selection Costa Rica zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2156
Lavazza Qualita Rossa Espresso zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3627
Saccaria 1882 Robusto zrnková káva 1kg
536 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,60 Kč / 100 g
Do košíku
49408
Lavazza Gran Riserva zrnková káva 1 kg
757 Kč
/ ks
Do košíku
3879
Lavazza Tierra Brasile zrnková káva 1 kg
799 Kč
/ ks
Do košíku
3792
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Lucaffé Mr.Exclusive zrnková káva 1kg
745 Kč
/ ks
Měrná cena:
74,50 Kč / 100 g
Do košíku
44501
illy Arabica Selection Etiopia zrnková káva 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11230
Lavazza Gusto Pieno zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,50 Kč / 100 g
Do košíku
12113
Lavazza Espresso Barista Gran Crema zrnková káva 1kg
639 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,90 Kč / 100 g
Do košíku
12105
Tchibo Aromatico Intenso zrnková káva 1 kg
389 Kč
/ ks
Do košíku
3795
CHICCO D'ORO Caffé 100 % Arabica zrnková káva 250 g
169 Kč
/ ks
Do košíku
3703
Tchibo Caffé Crema Vollmundig zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3720
CHICCO D'ORO Caffé Honduras Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3701
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 5.
1
2
5
219
položek celkem
Nahoru