Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
Zrnková 3kg Cellini
Zrnková 3kg Cellini
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
219
položek celkem
Cena
125
Kč
5731
Kč
1
125
5731
Na skladě
192
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
10
Lavazza
33
Mauro Caffé
9
illy
11
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
10
DeLonghi
1
Julius Meinl
6
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
8
Lucaffé
14
La Borsa
3
Izzo
2
Saccaria
6
Epos
6
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
6
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
6
Druh
100% Arabica
75
Arabica+Robusta
128
Bezkofeinová
5
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
219
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
177
700g
2
500g
9
250g
31
50ks
0
25ks
0
20ks
0
11ks
0
10ks
0
15ks
0
150ks
0
125g
0
Stupěň pražení
Světlé
14
Střední
134
Středně intenzivní
23
Tmavé
28
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
7
85/15
3
80/20
35
70/30
12
65/35
2
60/40
12
55/45
2
50/50
10
40/60
8
20/80
4
10/90
1
25/75
0
30/70
3
Certifikát
Rainforest Alliance
10
BIO
6
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
80
Čokoláda
115
Ovoce
81
Oříšek
85
Květiny
61
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
32
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
0
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
103
Jižní Amerika
111
Jihovýchodní Asie
45
Brazílie
54
Indie
37
Kostarika
9
Afrika
29
Indonésie
4
Honduras
10
Guatemala
13
Kolumbie
24
Salvador
2
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
6
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
9
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
84
3
111
1
15
Hořkost
1
78
2
98
3
34
Kyselost
2
73
1
112
3
23
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
219
Výpis produktů
Kimbo Limited Edition zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3827
Passalacqua Black Vulcan zrnková káva 500 g
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 g
Do košíku
2885
Kimbo Intenso zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3826
CHICCO D'ORO Caffé Peru Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3700
Kimbo Aroma Gold 100% Arabica zrnková káva 1kg
515 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,52 Kč / 1 g
Do košíku
2574
769 Kč
–9 %
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12203
CHICCO D'ORO Caffé Elite zrnková káva 250 g
129 Kč
/ ks
Do košíku
3722
559 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Brasil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3762
719 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3684
Lucaffé Classic zrnková káva 250g
219 Kč
/ ks
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
44508
Kimbo DeLonghi Espresso Gourmet zrnková káva 1 kg
684 Kč
/ ks
Do košíku
3675
Karoma Intenso 10% Arabika 1Kg zrnková káva
395 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,40 Kč / 1 g
Do košíku
3488
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12204
CHICCO D'ORO Caffé Tradition zrnková káva 250 g
125 Kč
/ ks
Do košíku
3721
Mauro Caffé De Luxe zrnková káva 250g
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
86 Kč / 100 g
Do košíku
406020
CHICCO D'ORO Caffé India Monorigine zrnková káva 250 g
179 Kč
/ ks
Do košíku
3702
Saccaria Prestige zrnková káva 1kg
687 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,70 Kč / 100 g
Do košíku
49401
Lucaffé Piccolo Dolce 1kg zrnková káva
779 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,90 Kč / 100 g
Do košíku
2343
Caffé MOKAFLOR - FARM - Brasile 1Kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
729 Kč
/ ks
Do košíku
3538
675 Kč
–9 %
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
12112
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3873
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
40604
Tchibo Exclusive Good Mood zrnková káva 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3771
Caffé MOKAFLOR Black zrnková káva 250g
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Do košíku
1791
Lavazza Expert Gusto Forte zrnková káva 1 kg
469 Kč
/ ks
Do košíku
3882
Lavazza Caffé Crema Art Special Edition zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3801
illy Decaf zrnková káva bez kofeinu 250g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
11206
321 Kč
–4 %
Julius Meinl Präsident zrnková káva 500g
305 Kč
/ ks
Měrná cena:
61 Kč / 100 g
Do košíku
44101
Karoma Cremoso 50% Arabika zrnková káva 1kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2752
Tchibo Exclusive Original zrnková káva 1 kg
445 Kč
/ ks
Do košíku
3807
Tchibo Fair Choice Caffe Crema zrnková káva 1 kg
464 Kč
/ ks
Do košíku
3738
Karoma Decaffeinato - Bezkofeinová zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3957
519 Kč
–1 %
Segafredo Selezione Espresso zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3756
Izzo Silver zrnková káva 1kg
630 Kč
/ ks
Měrná cena:
63 Kč / 100 g
Do košíku
20305
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1779
Lavazza Expert Tierra BIO Organic Espresso Intenso 1 kg
687 Kč
/ ks
Do košíku
3624
Epos Ares zrnková káva 250g
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
91,60 Kč / 100 g
Do košíku
49508
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
895 Kč
/ ks
Měrná cena:
89,50 Kč / 100 g
Do košíku
40802
Paraná caffé 80% Dolce Sweet 1 Kg zrnková káva
685 Kč
/ ks
Do košíku
2791
Mokarico Mokarico zrnková káva 1kg
765 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,50 Kč / 100 g
Do košíku
61110
Mokarico Columbia zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
775 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,50 Kč / 100 g
Do košíku
61120
Pellini Professional Crema Classica 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3618
Mauro Caffé Centopercento zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
217 Kč
/ ks
Měrná cena:
86,80 Kč / 100 g
Do košíku
406040
Kimbo Barista Intenso zrnková káva 1 kg
529 Kč
/ ks
Do košíku
3669
729 Kč
–8 %
Lavazza Top Class zrnková káva 1kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
12201
Passalacqua Cremador 70% arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
45104
Epos Hermes zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
49505
805 Kč
–8 %
Lavazza Tierra Selection zrnková káva 1kg
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
12205
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 5.
1
3
5
219
položek celkem
Nahoru