Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
Zrnková 3kg Cellini
Zrnková 3kg Cellini
, Strana 4
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
219
položek celkem
Cena
125
Kč
5731
Kč
1
125
5731
Na skladě
192
Výrobce
GANUCI
9
Rioba
10
Lavazza
33
Mauro Caffé
9
illy
11
New York Caffé
4
Paraná Caffé
3
Pellini
10
DeLonghi
1
Julius Meinl
6
Passalacqua
6
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
8
Lucaffé
14
La Borsa
3
Izzo
2
Saccaria
6
Epos
6
Mokaflor
3
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
6
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
6
Druh
100% Arabica
75
Arabica+Robusta
128
Bezkofeinová
5
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
219
Mletá
24
Kapsle pro Nespresso®
19
Pody
13
Kapsle pro Dolce Gusto
1
Balení
1kg
177
700g
2
500g
9
250g
31
50ks
0
25ks
0
20ks
0
11ks
0
10ks
0
15ks
0
150ks
0
125g
0
Stupěň pražení
Světlé
14
Střední
134
Středně intenzivní
23
Tmavé
28
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
7
85/15
3
80/20
35
70/30
12
65/35
2
60/40
12
55/45
2
50/50
10
40/60
8
20/80
4
10/90
1
25/75
0
30/70
3
Certifikát
Rainforest Alliance
10
BIO
6
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
80
Čokoláda
115
Ovoce
81
Oříšek
85
Květiny
61
Perník
1
Karamel
28
Mandle
4
Koření
26
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
32
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
4
Citrus
7
Cereálie
3
Toastový chléb
1
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
5
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
0
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
103
Jižní Amerika
111
Jihovýchodní Asie
45
Brazílie
54
Indie
37
Kostarika
9
Afrika
29
Indonésie
4
Honduras
10
Guatemala
13
Kolumbie
24
Salvador
2
Keňa
1
Peru
10
Etiopie
5
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
6
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
1
El Salvador
1
Asie
9
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
84
3
111
1
15
Hořkost
1
78
2
98
3
34
Kyselost
2
73
1
112
3
23
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
219
Výpis produktů
Segafredo Caffe Crema Dolce zrnková káva 1 kg
472 Kč
/ ks
Do košíku
3858
Tchibo Black & White zrnková káva 1 kg
459 Kč
/ ks
Do košíku
3759
Caffé MOKAFLOR Black 1kg zrnková káva
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
1665
Kimbo DeLonghi Espresso Prestige zrnková káva 1 kg
705 Kč
/ ks
Do košíku
3681
Lavazza Tierra Colombia 100 % Arabica 1 kg
809 Kč
/ ks
Do košíku
3804
Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue zrnková káva 1 kg
626 Kč
/ ks
Do košíku
3900
illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2157
Vergnano Espresso Ricco zrnková káva 1kg
717 Kč
/ ks
Do košíku
3840
Caffé MAURO Supreme zrnková káva 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
647 Kč
/ ks
Do košíku
2587
Lucaffé Blucaffé 250g Zrnková káva
439 Kč
/ ks
Měrná cena:
175,60 Kč / 100 g
Do košíku
1845
225 Kč
–20 %
illy Arabica Selection Nicaragua zrnková káva 250 g
180 Kč
/ ks
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
2155
579 Kč
–4 %
Segafredo Selezione Organica zrnková káva 1 kg
554 Kč
/ ks
Do košíku
3768
illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
1995
illy 250g BRAZIL Cerrado Mineiro zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2663
Dallmayr Home Barista zrnková káva 500 g
219 Kč
/ ks
Do košíku
3954
illy Intenso zrnková káva 250 g
225 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
2159
Tchibo Caffé Crema Mild zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3783
457 Kč
–2 %
Segafredo Caffé Crema Gustoso zrnková káva 1 kg
447 Kč
/ ks
Do košíku
3750
Pellini Gran Aroma N.3 zrnková káva 1kg
100% ARABICA
535 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,50 Kč / 100 g
Do košíku
43107
GANUCI Perfetto 100% Arabica zrnková káva – balení 10 kg (10× 1 kg)
5 520 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,20 Kč / 100 g
Do košíku
2851-10KG
GANUCI Delicato 80% Arabica zrnková káva – balení 10 kg (10× 1 kg)
4 195 Kč
/ ks
Měrná cena:
41,95 Kč / 100 g
Do košíku
2620-10KG
699 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso Classic zrnková káva 1 kg
679 Kč
/ ks
Do košíku
3678
Kimbo Top Selection 100 % Arabika zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3828
L'OR Crema Absolu Classique zrnková káva 1 kg
577 Kč
/ ks
Do košíku
3696
Saccaria Extrafino zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
49402
Epos Zeus zrnková káva 250g
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
94 Kč / 100 g
Do košíku
49502
Karoma Soave Chiaro zrnková káva 1 kg
549 Kč
/ ks
Do košíku
3960
L'OR Espresso Forza zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3693
459 Kč
–2 %
Segafredo Caffé Crema Classico zrnková káva 1 kg
449 Kč
/ ks
Do košíku
3747
Epos Zeus zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
49501
489 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Wietnam 100 % Robusta zrnková káva 1 kg
479 Kč
/ ks
Do košíku
3744
Tchibo Professional Caffé Crema 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
519 Kč
/ ks
Do košíku
3732
DeLonghi Classico Espresso zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
4,79 Kč / 8 g
Do košíku
3690
Lavazza Pronto Crema Grande Aroma zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3876
L'OR Brazil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3735
Lucaffé Exquisit 1kg zrnková káva
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
2340
Lavazza Espresso Aromatico zrnková káva 1 kg
595 Kč
/ ks
Do košíku
3888
Alunni caffé Luigina Arabica 1kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
686 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,60 Kč / 100 g
Do košíku
1734
3 + 1
249 Kč
–4 %
GANUCI 404 100% Peru Arabica zrnková káva 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Do košíku
2920
Kimbo Gran Gourmet zrnková káva 1 kg
549 Kč
/ ks
Do košíku
3687
La Borsa Forte Arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
20103
Lavazza Super Gusto zrnková káva 1 kg
647 Kč
/ ks
Do košíku
3963
Lucaffé Classic zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
607 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,70 Kč / 100 g
Do košíku
44503
Paraná caffé 60% Cremoso 1 Kg zrnková káva
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2788
Passalacqua Mehari zrnková káva 1 kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2884
Saccaria Cremacaffé zrnková káva 1kg
625 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
49403
589 Kč
–1 %
Segafredo Single Origin Peru zrnková káva 1 kg
579 Kč
/ ks
Do košíku
3867
Tchibo Barista Caffé Crema zrnková káva 1 kg
589 Kč
/ ks
Do košíku
3786
Ovládací prvky výpisu
Načíst 27 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 5.
1
4
5
219
položek celkem
Nahoru