Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
1kg Danesi
1kg Danesi
, Strana 2
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
178
položek celkem
Cena
379
Kč
5731
Kč
1
379
5731
Na skladě
158
Výrobce
GANUCI
8
Rioba
8
Lavazza
33
Mauro Caffé
6
illy
0
New York Caffé
2
Paraná Caffé
3
Pellini
10
DeLonghi
1
Julius Meinl
5
Passalacqua
4
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
6
Lucaffé
7
La Borsa
3
Izzo
2
Saccaria
6
Epos
3
Mokaflor
2
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
6
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
0
Druh
100% Arabica
45
Arabica+Robusta
119
Bezkofeinová
1
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
178
Mletá
0
Kapsle pro Nespresso®
0
Pody
0
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
11
Střední
103
Středně intenzivní
20
Tmavé
25
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
7
85/15
3
80/20
32
70/30
10
65/35
2
60/40
10
55/45
2
50/50
10
40/60
7
20/80
4
10/90
1
25/75
0
30/70
2
Certifikát
Rainforest Alliance
9
BIO
5
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
63
Čokoláda
95
Ovoce
63
Oříšek
72
Květiny
50
Perník
1
Karamel
19
Mandle
3
Koření
23
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
30
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
2
Citrus
3
Cereálie
2
Toastový chléb
0
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
4
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
0
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
82
Jižní Amerika
87
Jihovýchodní Asie
42
Brazílie
46
Indie
31
Kostarika
7
Afrika
27
Indonésie
4
Honduras
6
Guatemala
11
Kolumbie
19
Salvador
2
Keňa
1
Peru
7
Etiopie
4
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
2
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
0
El Salvador
1
Asie
9
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
57
3
100
1
14
Hořkost
1
58
2
82
3
32
Kyselost
2
49
1
103
3
17
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
178
Výpis produktů
Lavazza Espresso Barista Gran Crema zrnková káva 1kg
639 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,90 Kč / 100 g
Do košíku
12105
Tchibo Espresso Sicilia Style zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3789
Kimbo DeLonghi Espresso Prestige zrnková káva 1 kg
705 Kč
/ ks
Do košíku
3681
Segafredo Caffe Crema Dolce zrnková káva 1 kg
472 Kč
/ ks
Do košíku
3858
Saccaria 1882 Deciso zrnková káva 1kg
537 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,70 Kč / 100 g
Do košíku
49406
Lavazza Expert Gusto Forte zrnková káva 1 kg
469 Kč
/ ks
Do košíku
3882
719 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3684
Lavazza Qualita Rossa Espresso zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3627
Tchibo Caffé Crema Vollmundig zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3720
Lavazza Tierra Colombia 100 % Arabica 1 kg
809 Kč
/ ks
Do košíku
3804
Julius Meinl Premium Espresso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
642 Kč
/ ks
Měrná cena:
64,20 Kč / 100 g
Do košíku
1713
Lavazza Qualita Rossa zrnková káva 1kg
565 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,50 Kč / 100 g
Do košíku
12108
Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico zrnková káva 1kg
479 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,90 Kč / 100 g
Do košíku
43104
Lucaffé Exquisit 1kg zrnková káva
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
2340
589 Kč
–5 %
Kimbo Caffé Top Flavour zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
557 Kč
/ ks
Měrná cena:
55,70 Kč / 100 g
Do košíku
60102
Dallmayr Espresso d´Oro zrnková káva 1kg
489 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,90 Kč / 100 g
Do košíku
46203
554 Kč
–1 %
Segafredo Selezione 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3912
509 Kč
–1 %
Segafredo Caffé Crema Collezione zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Detail
3777
Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg
539 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,90 Kč / 100 g
Do košíku
60103
Kimbo Decaf zrnková káva 1 kg
724 Kč
/ ks
Do košíku
3654
L'OR Crema Absolu Classique zrnková káva 1 kg
577 Kč
/ ks
Do košíku
3696
Lavazza Crema e Gusto Tradition zrnková káva 1 kg
545 Kč
/ ks
Do košíku
3891
Tchibo Caffe Crema Intense zrnková káva 1 kg
499 Kč
/ ks
Do košíku
3870
Epos Zeus zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
49501
Epos Hermes zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
687 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,70 Kč / 100 g
Do košíku
49504
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown zrnková káva 1 kg
699 Kč
/ ks
Do košíku
3873
589 Kč
–1 %
Segafredo Single Origin Peru zrnková káva 1 kg
579 Kč
/ ks
Do košíku
3867
675 Kč
–9 %
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
12112
Karoma Classico 20% Arabika 1Kg zrnková káva
427 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,43 Kč / 1 g
Do košíku
3487
699 Kč
–2 %
Kimbo DeLonghi Espresso Classic zrnková káva 1 kg
679 Kč
/ ks
Do košíku
3678
Karoma Cremoso 50% Arabika zrnková káva 1kg
484 Kč
/ ks
Do košíku
2752
Lavazza Espresso Aromatico zrnková káva 1 kg
595 Kč
/ ks
Do košíku
3888
Izzo Gold zrnková káva 1kg
785 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,50 Kč / 100 g
Do košíku
20306
Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue zrnková káva 1 kg
626 Kč
/ ks
Do košíku
3900
Passalacqua Mexico zrnková káva 1kg
849 Kč
/ ks
Měrná cena:
84,90 Kč / 100 g
Do košíku
45103
Lavazza Espresso Barista Delicato zrnková káva 1 kg
614 Kč
/ ks
Do košíku
3885
Lavazza Gusto Pieno zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,50 Kč / 100 g
Do košíku
12113
Mauro Caffé Premium zrnková káva 1kg
665 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,50 Kč / 100 g
Do košíku
40603
Paraná caffé 70% Espresso 1 Kg zrnková káva
689 Kč
/ ks
Do košíku
3843
Mauro Caffé Peru 100% Arabica zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
739 Kč
/ ks
Měrná cena:
73,90 Kč / 100 g
Do košíku
40605
Vergnano Aroma Mio Delicato zrnková káva 1 kg
475 Kč
/ ks
Do košíku
3642
La Borsa Dolce Crema zrnková káva 1kg
589 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Detail
20102
Saccaria 1882 Robusto zrnková káva 1kg
536 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,60 Kč / 100 g
Do košíku
49408
769 Kč
–9 %
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12203
Lucaffé Espresso Bar zrnková káva 1kg
507 Kč
/ ks
Měrná cena:
50,70 Kč / 100 g
Do košíku
44502
Kimbo Intenso zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3826
Kimbo DeLonghi Espresso Gourmet zrnková káva 1 kg
684 Kč
/ ks
Do košíku
3675
La Borsa Pieno Gusto zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
499 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,90 Kč / 100 g
Do košíku
20101
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 4.
1
2
4
178
položek celkem
Nahoru