Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které napomáhají neustále zlepšovat funkce webu. Svůj souhlas můžeš kdykoliv změnit nebo odvolat.
Zásady používání souborů cookie
Podmínky ochrany osobních údajů
https://business.safety.google/privacy/
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
info@mojekafe.cz
Doprava a Platba
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Napište nám
Hodnocení obchodu
Zásady používání souborů cookie
Kávový poradce
Slovník pojmů
Přihlášení do předplatného
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Produkty
Kávový poradce
Blog
Kontakty
Pro firmy
Moje předplatné
Dárkové poukazy
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Produkty
/
Káva
/
1kg Danesi
1kg Danesi
, Strana 3
Podle nás
Výběrová káva
Zrnková káva
Mletá káva
Kapsle a pody
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
178
položek celkem
Cena
379
Kč
5731
Kč
1
379
5731
Na skladě
158
Výrobce
GANUCI
8
Rioba
8
Lavazza
33
Mauro Caffé
6
illy
0
New York Caffé
2
Paraná Caffé
3
Pellini
10
DeLonghi
1
Julius Meinl
5
Passalacqua
4
Vergnano
8
Kimbo
22
Mokarico
2
Dallmayr
6
Lucaffé
7
La Borsa
3
Izzo
2
Saccaria
6
Epos
3
Mokaflor
2
Alunni caffé
1
mauro
1
Karoma
6
Segafredo
11
L'OR
3
Tchibo
15
CHICCO D'ORO
0
Druh
100% Arabica
45
Arabica+Robusta
119
Bezkofeinová
1
100% Robusta
4
Forma
Zrnková
178
Mletá
0
Kapsle pro Nespresso®
0
Pody
0
Kapsle pro Dolce Gusto
0
Balení
1kg
178
700g
2
500g
11
250g
53
50ks
2
25ks
3
20ks
1
11ks
7
10ks
11
15ks
1
150ks
7
125g
1
Stupěň pražení
Světlé
11
Střední
103
Středně intenzivní
20
Tmavé
25
Střední intenzivní
1
Poměr směsi Arabika/Robusta
90/10
7
85/15
3
80/20
32
70/30
10
65/35
2
60/40
10
55/45
2
50/50
10
40/60
7
20/80
4
10/90
1
25/75
0
30/70
2
Certifikát
Rainforest Alliance
9
BIO
5
Fairtrade
2
Chutě
Sladká
63
Čokoláda
95
Ovoce
63
Oříšek
72
Květiny
50
Perník
1
Karamel
19
Mandle
3
Koření
23
Lískový oříšek
10
Hořká čokoláda
30
Cukrová třtina
1
Tropické ovoce
3
Jasmín
2
Med
2
Citrus
3
Cereálie
2
Toastový chléb
0
Kakao
13
Tabák
4
Dřevo
5
Vanilka
5
Černý pepř
2
Hřebíček
1
Mléčná čokoláda
4
Rozinky
1
Sušené ovoce
8
Sušenky
3
Toastovaný chléb
1
Skořice
1
Slad
1
Vlašský ořech
2
Zelené ovoce
1
Bylinky
1
Pečivo
1
Pražené arašídy
1
Kouř
1
Citrusová kůra
1
Červené ovoce
2
Pražený oříšek
1
Smetana
0
Muškátový oříšek
1
Javorový sirup
1
Amaretto
1
Země původu
Střední Amerika
82
Jižní Amerika
87
Jihovýchodní Asie
42
Brazílie
46
Indie
31
Kostarika
7
Afrika
27
Indonésie
4
Honduras
6
Guatemala
11
Kolumbie
19
Salvador
2
Keňa
1
Peru
7
Etiopie
4
Nová Guinea
2
Thajsko
1
Mexiko
1
Jamajka
2
Uganda
4
Vietnam
3
Nikaragua
0
El Salvador
1
Asie
9
Jižní Afrika
1
Jáva
3
Kongo
1
Crema
2
57
3
100
1
14
Hořkost
1
58
2
82
3
32
Kyselost
2
49
1
103
3
17
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
178
Výpis produktů
Karoma Harem 80% Arabika zrnková káva 1kg
559 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,56 Kč / 1 g
Do košíku
2755
Saccaria Cremacaffé zrnková káva 1kg
625 Kč
/ ks
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
49403
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1kg
699 Kč
/ ks
Měrná cena:
69,90 Kč / 100 g
Do košíku
12204
Lavazza Expert Crema & Aroma zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3633
Lucaffé Mr.Exclusive zrnková káva 1kg
745 Kč
/ ks
Měrná cena:
74,50 Kč / 100 g
Do košíku
44501
Karoma Intenso 10% Arabika 1Kg zrnková káva
395 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,40 Kč / 1 g
Do košíku
3488
Lavazza Caffé Crema Art Special Edition zrnková káva 1 kg
587 Kč
/ ks
Do košíku
3801
Lucaffe der Pate zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3837
Saccaria Extrafino zrnková káva 1kg
609 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,90 Kč / 100 g
Do košíku
49402
Caffé MOKAFLOR Black 1kg zrnková káva
721 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,10 Kč / 100 g
Do košíku
1665
Lavazza Gran Riserva zrnková káva 1 kg
757 Kč
/ ks
Do košíku
3879
Tchibo Caffé Crema Mild zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3783
579 Kč
–4 %
Segafredo Selezione Organica zrnková káva 1 kg
554 Kč
/ ks
Do košíku
3768
559 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Brasil 100 % Arabica zrnková káva 1 kg
547 Kč
/ ks
Do košíku
3762
Caffé MOKAFLOR - FARM - Brasile 1Kg zrnková káva
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
729 Kč
/ ks
Do košíku
3538
Passalacqua Mehari zrnková káva 1 kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2884
Lucaffé Classic zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
607 Kč
/ ks
Měrná cena:
60,70 Kč / 100 g
Do košíku
44503
Lavazza Crema e Gusto Espresso Classico zrnková káva 1 kg
565 Kč
/ ks
Do košíku
3897
Passalacqua Cremador 70% arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
45104
519 Kč
–1 %
Segafredo Selezione Espresso zrnková káva 1 kg
509 Kč
/ ks
Do košíku
3756
Lavazza Tierra Organic for Planet 1 kg
679 Kč
/ ks
Do košíku
3615
Tchibo Aromatico Intenso zrnková káva 1 kg
389 Kč
/ ks
Do košíku
3795
Kimbo Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
465 Kč
/ ks
Měrná cena:
46,50 Kč / 100 g
Do košíku
60106
Kimbo Aroma Gold 100% Arabica zrnková káva 1kg
515 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,52 Kč / 1 g
Do košíku
2574
L'OR Espresso Forza zrnková káva 1 kg
615 Kč
/ ks
Do košíku
3693
Karoma Soave Chiaro zrnková káva 1 kg
549 Kč
/ ks
Do košíku
3960
Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg
565 Kč
/ ks
Měrná cena:
56,50 Kč / 100 g
Do košíku
47102
488 Kč
–5 %
Vergnano Aroma Mio Soave zrnková káva 1kg
459 Kč
/ ks
Měrná cena:
45,90 Kč / 100 g
Do košíku
2137
Tchibo Black & White zrnková káva 1 kg
459 Kč
/ ks
Do košíku
3759
Mokarico Columbia zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
775 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,50 Kč / 100 g
Do košíku
61120
Izzo Silver zrnková káva 1kg
630 Kč
/ ks
Měrná cena:
63 Kč / 100 g
Do košíku
20305
489 Kč
–2 %
Segafredo Single Origin Wietnam 100 % Robusta zrnková káva 1 kg
479 Kč
/ ks
Do košíku
3744
488 Kč
–5 %
Vergnano Aroma Mio Intenso zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
459 Kč
/ ks
Měrná cena:
45,90 Kč / 100 g
Do košíku
2136
Tchibo Professional Barista Espresso zrnková káva 1 kg
429 Kč
/ ks
Do košíku
3741
Pellini Gran Aroma N.3 zrnková káva 1kg
100% ARABICA
535 Kč
/ ks
Měrná cena:
53,50 Kč / 100 g
Do košíku
43107
729 Kč
–8 %
Lavazza Top Class zrnková káva 1kg
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,90 Kč / 100 g
Do košíku
12201
Kimbo Barista Intenso zrnková káva 1 kg
529 Kč
/ ks
Do košíku
3669
Julius Meinl Espresso Classico zrnková káva 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
599 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,90 Kč / 100 g
Do košíku
44105
Lavazza Pronto Crema Grande Aroma zrnková káva 1 kg
515 Kč
/ ks
Do košíku
3876
Karoma Decaffeinato - Bezkofeinová zrnková káva 1 kg
599 Kč
/ ks
Do košíku
3957
Tchibo Exclusive Original zrnková káva 1 kg
445 Kč
/ ks
Do košíku
3807
Lucaffé Piccolo Dolce 1kg zrnková káva
779 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,90 Kč / 100 g
Do košíku
2343
Tchibo Exclusive Good Mood zrnková káva 1 kg
439 Kč
/ ks
Do košíku
3771
La Borsa Forte Arabica zrnková káva 1kg
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Do košíku
20103
Paraná caffé 60% Cremoso 1 Kg zrnková káva
669 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Do košíku
2788
Vergnano Espresso Ricco zrnková káva 1kg
717 Kč
/ ks
Do košíku
3840
457 Kč
–2 %
Segafredo Caffé Crema Gustoso zrnková káva 1 kg
447 Kč
/ ks
Do košíku
3750
Mokarico Mokarico zrnková káva 1kg
765 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,50 Kč / 100 g
Do košíku
61110
Ovládací prvky výpisu
Načíst 34 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
178
položek celkem
Nahoru