LOVARÉ Champagne Splashes 24ks - černý a zelený čaj

Kód: 2283
75 Kč 66,96 Kč bez DPH 3,13 Kč / 1 ks
Skladem

Černý a zelený čaj LOVARÉ Champagne Splashes Vás zláká svou sladkou chutí s lehce kyselým nádechem. Skvělé osvěžení nejen pro zimní večery!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý a zelený čaj LOVARÉ Champagne Splashes přináší neodolatelnou kombinaci čajových lahůdek pro vaši chuťovou rozkoš. Hlavním protagonistou je kvalitní cejlonský černý čaj, který zaručuje bohatou a povznášející čajovou základnu. Oživení a osvěžení přináší čínský zelený čaj, jehož 10% podíl přidává nápoji jemnou květinovou dimenzi. Plné a sladké jahody se mísí s čajovým tělem, přinášející do nápoje příjemnou sladkost s lehce kyselým nádechem. Okvětní lístky chrpy polní dodávají vůni a vizuální okouzlení, přispívají k harmonickému celkovému zážitku. Přírodní jahodová příchuť zvýrazňuje a prohlubuje intenzitu jahodového tónu, činíce tento čaj neodolatelně osvěžujícím a chutným. Je to skvělá volba pro milovníky čaje, kteří hledají dokonalou rovnováhu mezi tradicí a moderní chuťovou elegancí.

 

LOVARÉ Champagne Splashes 24ks - černý a zelený čaj

- porcovaný čaj v nálevových sáčcích

- hmotnost balení: 48g (24 x 2g)

- složení: ceylonský černý čaj, čínský zelený čaj 10%, jahody 1,5%, okvětní lístky chrpy polní 0,5%, přírodní jahodová příchuť

 

ZNAČKA LOVARÉ

Čaje značky Lovaré představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: LOVARÉ
Druh: Zelený, Černý, Černý + ovoce, Zelený + bylina, Zelený + ovoce, Černý + bylina
Forma: Porcovaný
Balení: 24ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: