LOVARÉ Citrus Melissa 24ks - zelený čaj

Kód: 2287
75 Kč 66,96 Kč bez DPH 3,13 Kč / 1 ks
Skladem

Zelený čaj LOVARÉ Citrus Melissa spojuje tradiční čínský dlouholistý zelený čaj s osvěžujícími a aromatickými bylinkami, vytvářející tak neodolatelnou chuťovou symfonii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelený čaj LOVARÉ Citrus Melissa spojuje tradiční čínský dlouholistý zelený čaj s osvěžujícími a aromatickými bylinkami, vytvářející tak neodolatelnou chuťovou symfonii. Hlavním akcentem je drcená máta a meduňka, které tvoří 30 % směsi, dodávající nápoji jemnou sladkou vůni a osvěžující tóny. K tomu se přidává 20 % citrónové trávy, která propůjčuje čaji živý a povznášející charakter. Subtilní přítomnost pomerančové kůry s 1% podílem dodává nápoji lehký nádech ovocné svěžesti. Celý blend je završen přírodní příchutí citrónu, která propůjčuje čaji dokonalý závěr a celkově ho obohacuje o výrazný a osvěžující profil. Tato směs je ideální pro ty, kteří hledají harmonický spoj zeleného čaje a bylinných prvků, které společně vytvářejí lahodný a osvěžující nápoj vhodný pro každodenní relaxaci a rozkoš z chvíle pro sebe.

 

LOVARÉ Citrus Melissa 24ks - zelený čaj

- porcovaný čaj v nálevových sáčcích

- hmotnost balení: 36g (24 x 1,5g)

- složení: čínský dlouholistý zelený čaj, drcená máta a meduňka 30 %, citrónová tráva 20 %, pomerančová kůra 1 %, přírodní příchuť citrónu.

 

ZNAČKA LOVARÉ

Čaje značky Lovaré představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Výrobce: LOVARÉ
Druh: Zelený, Zelený + ovoce
Forma: Porcovaný
Balení: 24ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: